Damson/Squid&octopus

#722 30. 12. 2009

Daniel: Zdravím. Chci se zeptat, zda-li dle vašeho uvážení, by byla chytlavá kombinace aminokomplexu Damson/squid&octopus v RRRpepper, nebo i v Krvavém pekle, stejně, nebo obdobně jako se Scopexem/olihni? Po proštudovaní všech vašich doporučení a zkušeností s amk Scopex/oliheň a Kolínský losos, byť skvělými, bych rád vyzkoušel něco nového z Vaší dílny. Amk Švestka/máta se mi jako milovníkovy smradů a sladko/smradů jeví do Krvavého pekla jako zajímavá varianta, pokud bych nechtěl použít variantu Krakatice. Děkuji za odpověď a přeju hodně štěstí, zdraví a kopec prutohodin s ohnutými klacky a na nich pěkně vypasený dvacky v roce 2010:0)

Nikl Team

Ahoj Rashide,

podle nás by Damson/Squid&Octopus mohl velmi slušně fungovat v obou mixech. Tedy jak RRR Pepper, tak novince Krvavé peklo. Je to svým způsobem podobná kombinace jako zmíněný Scopex/oliheň.

Je opravdu nepravděpodobné, že by ti tohle nechytalo. Vyzkoušej to a budeme se těšit na tvoje fotky a zprávy od vody.

Jinak ti jako jednomu z nejaktivnějších tazatelů v Poradně Nikl Teamu děkujeme, že nás nutíš být stále ve střehu. Snad už bezedná studnice tvých otázek moc dalších kombinací, na které by si se chtěl zeptat neobsahuje :-) V případě, že by si chtěl probírat v podobném stylu ještě další a další otázky ohledně kombinací a příchutí, které by mohly fungovat, tak věz, že se na tebe budeme těšit na pražském festivalu For Fishing. Důležitá věc na závěr - všichni pijeme hlavně Jamesona Cool

Přejeme pěkný večer!

00722_foto-24.jpg
00722_jameson.jpgNávrat na přehled dotazů