Předkrmování

#7283 6. 8. 2013

David: Zdravím Nikl Teame
Zacal jsem chodit na revír který jsem si celkem oblíbil a zacal jsem zde krmit boiliesem salmon peach.Budu krmit 2 dny predem a treti den budu samostatne chytat.Jedna se o maly revir(1H)a kazdy den nahazim asi pul kila boiliesu na zvolene místo.Chci se vas zeptat jestli je toto mnozství optimalní a jestli jeste namam treba to pul kilo zaboostrovat boosterem stejné příchute jako je boilie????Opravdu potrebuji poradit nechci hazet do vody zbytecne mnozství ale zase ta predstava ze mi to pul kilo vysbírá nejaka bílá ryba a kapr neochutná moji nasrahu(což si myslím ze je spatne)mě opravdu děsí. Predem dekuji za odpoved:D
Dotaz k produktu: Hotové boilies OCEAN SECRET - Salmon & Peach

Nikl Team

Dobrý den,

vše se odvíjí od toho, kolik je v revírů kaprů a kolik z nich se bude návnadami krmit. Pokud se jedná o revír s hrstkou kaprů, i tato dávka může být velmi efektivní, obzvláště pokud krmíte přesně do místa, kde se kapři zdržují nebo obvykle krmí.

Za předpokladu, že se jedná o klasický revír s hromadou násadových kaprů a bílé ryby, může být tato dávka pryč během pár desítek minut a na kapry, které chcete lovit nic nezbyde.

V tomto případě Vám doporučujeme do krmení první den přidat i několik kilo partiklu a trochu tygřích ořechů, případně i o něco zvýšit dávku boilies. Druhý den stačí již boilies , případně můžete vše opakovat i s partiklem a následně uvidíte, jak se Vám příprava místa povedla.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů