Bivaky a přístřešky Mack 2

#73 23. 6. 2009

Aleš: Dobrý den,

na soutěži v házení prutem v Lednici jsem viděl vaše bivaky a broly od značky Mack. Prý je to Francouzská firma. Máte s nimi nějakou zkušenost? Porovnával jsem je s JRC a některé se mi zdály, že mají lepší zipy a vůbec materiál minimálně stejný.

Děkuji Aleš

Nikl Team

Dobrý den Aleši, máte pravdu. Mack 2 je francouzská sesterská společnost značky Leon Hoogendijk. Když nám bylo koncem loňského roku nabídnuto zastoupení této značky pro český a slovenský trh, upřímně jsme s tímto byli zdrženliví. Když nám ale na jednání ve Francii byly tyto produkty předvedeny a my jsme měli možnost si je detailně prohlédnout, bylo o navázání této spolupráce rozhodnuto prakticky okamžitě.

Materiály použité k výrobě bivaků ale i celé řady dalších produktů Mack 2 společně s úrovní jejich zpracování zkrátka způsobují, že vyčnívají z šedého průměru dnešního řekněme „středního proudu“. I když se to v poslední době mezi obchodníky u nás silně rozmáhá, nemůžeme se vyjadřovat k produktům konkurenčních značek. To by od nás bylo silně neprofesionální a nechceme se k tomu uchylovat.

Pokud bychom měli mluvit obecně, tak podle našeho názoru snesou bivaky, ale i kompletní řada produktů pro pobyt u vody (křesla, lehátka, tašky..) z produkce Mack 2 ve skutečnosti srovnání pouze s jednou francouzskou a jednou anglickou konkurenční firmou. Pokud Vás zajímají praktické zkušenosti s bivaky Mack 2, tak v současné době si velká část Nikl Teamu pořídila pro své rybaření různé typy bivaků a přístřešků a testují je. V dohledné době by kluci měli začít sepisovat první recenze doplněné spoustou kvalitních fotografií. Sledujte náš magazín www.carpweb.cz a dočkáte se i velmi konkrétních a praktických informací z terénu.

Návrat na přehled dotazů