Pelety

#7323 22. 8. 2013

René: Dobrý den pánové. I já bych měl dotaz. Pelety na chytání máte ve velikosti 10 mm a 18 mm, neuvažujete o rozšíření velikosti 14-15 mm? Chytám kapry s feeder pruty, a většinou si vystačím s 10 mm. Ale jsou dny kdy bych sáhl po větší peletě, a 18mm je na mě moc,jelikož chodím na krátké vycházky tak 3-4 hodiny.
Dále bych rád zeptat na to zda neuvažujete o mixech velikostí v jednom balení? 2-3 velikosti v jednom je i dost praktická věc,všichni bojujeme i s místem, a ne jen časem,to zná asi většina z nás.
A konečně třetí dotaz, co mi doporučíte aby se pelet vznášela lehce nade dnem? Co jsem používal bylo moc a nebo málo. Broček se mi používat nechce kvůli motání, jelikož chytám na 0,18-0,20 mm fluorocarbon . Tak aby se peleta vždy vznášela stejně.
Děkuji moc René Vinař.
Dotaz k produktu: Chytací pelety KN

Nikl Team

Dobrý den,

uvažujeme o rozšíření sortimentu chytacích pelet, ale nejdříve až od nové sezony. 18mm peletu však můžete bez problémů rozpůlit a použít nadvakrát - stejně to dělá několik našich kamarádů feedrařů.

Co se týče třetího dotazu, bohužel mu nerozumíme. Pokud chcete plovoucí peletu, je třeba k ní přidat například plovoucí kapří bonbon.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů