Volba krmení na Liptovskou Maru

#733 1. 1. 2010

milan: ahoj nikl team, chcel by som ist na liptovskú maru, niekedy july viem že ej do vtedy este velmi velmi daleko ale chcel by som sa spitat ake by ste mi tam doporucili boilies ekonomicky výhodne chel by som zo zmesi RRR Pepper,alebo krvave peklo ale newiem sa rozhodnut a ci by som mal dokrmovat aj partikolom alebo peletami,?? dakujem vopred:)

Nikl Team

Ahoj Milane,

na Liptovské Maře jsme naposledy chytali před více než dvěma lety. A tehdy se nám tam velmi osvědčovaly právě v létě kombinované příchutě. Výborné byly například Ananas&Butyric nebo Damson/Squid&Octopus. Ohledně mixu je pro popisovaný záměr určitě skvělou volbou RRR Pepper i Krvavé peklo. Na druhou stranu ale všechny ročníky Maratonu na Liptovské Maře vyhrály týmy lovící s boilies 3XL. Proto by možná stálo za úvahu, zda nevzít i pár kilogramů této lahůdky...

Když jsme na Maře lovili my, ryby nám braly vyloženě v jednu denní dobu na korytě. Hejno kaprů vždy projíždělo nad našimi nástrahami a k jejich zaujmutí jsme museli využít větší množství návnady. Tím jsme je zdrželi na místě déle a mohli jsme jich více odchytit.

Proto je dobré jako doplňkové krmení vzít i například Red Halibut pelety a naložený tygří ořech.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů