Jaké boilie zvolit na 48h závody?

#738 2. 1. 2010

marek: zdary
Mam dotaz v cervenci se chystam na zavody e to ov 48hodi--Jsou to moje prvn zavody co byste mi poradily za krmeni?boily,pelety?partikl je zakazany..dekuji

Nikl Team

Dobrý den Marku.

Co se týká rybářských závodů, je naší zbraní číslo 1 vždy boilie 3XL. Toto boilie se vyznačuje velmi rychlým uvolňováním, vysokou atraktivitou a dobrou rozpustností. Pokud se jedná o 48h závod, bude 3XL tou nejlepší volbou. Doporučujeme si vzít s sebou průměry 16-20mm.

Při závodním chytání velmi často o úspěchu rozhoduje právě maximální atraktivit nástrahy. Nástrahy si proto několik dní před lovem naložte do Amino-CSL dipu 3XL, který jejich okamžitou účinnost ještě výrazně zvýší. Nezapoměňte si přibalit také obalovací těsto, které se stalo velkým hitem loňské sezony a s jeho pomocí dosáhnete ve složitých podmínkách výborných výsledků.

Pokud se jedná o pelety, připravovanou novinkou pro tuto sezonu jsou také pelety 3XL. Proto bychom Vám doporučili zvolit právě je. Ty je ideální si několik dní dopředu zalít boosterem. Ten také přichází pro rok 2010 jako novinka a doplní tak veleúspěšnou produktovou řadu 3XL.

Přejeme hodně úspěchů v závodním klání.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů