Kdy budou dostupné nové pelety 3XL a Mojito?

#761 5. 1. 2010

šejba: Čau teame, chystám se na For fishing a chci se zeptat, jestli už tam budete mít nové pelety 3XL, Mojito a prej nějaký masový.

Nikl Team

Dobrý den,

je vidět, že se novinky šíří velmi rychle. Stále roste množství zákazníků, kteří nás denně oslovují s dotazem na dostupnost nových produktů. Dovolte proto, abychom na tomto místě sdělili něco k nově připravovaným peletám.

V této sezóně uvádíme na trh dva nové typy vysoce kvalitních pelet. Zvolili jsme dvě naše nejvíce chytací "vlajkové lodě" a k nim nabídneme mimořádně dobře zpracované pelety. Bude se tedy jednat o pelety 3XL a Mojito a budou dodávány v průměrech 3mm, 10mm a 18mm (10 a 18mm s dírou).

K jejich výrobě se používá naprosto stejné základové směsi jako pro výrobu stejnojmenných boilies, samozřejmě upravených do podoby, kterou ze slisovat do pelet.

Pelety budou nabízeny v balení 1 a 3kg. Cena 1kg bude 198Kč.

Ohledně dostupnosti těchto novinek - plánujeme je poprvé oficálně představit právě na rybářském festivalu For Fishing v Praze. Do eshopu budou pelety přidány několik dní před pražským festivalem.

Věřte, že se opravdu máte na co těšit...Wink Nikl Team se k účinnosti těchto pelet po prvních testech vyjádřil, že jejich použití při lovu je až "nesportovní"...

Přejeme pěkný den.

Návrat na přehled dotazů