Krátké výpravy

#7628 6. 12. 2013

Martin: Dobrý den, když budem chcieť v léte, červenec/srpen vyrazit na jednodenní výpravu na 450ha prehradu, kde sa chytaji kapri na puffi, ale i na Halibut pelety, ja kdyz tam pridu poobede, nakrmim krmnymi koulemi Method Mixu Red Spice nebo Kill Krill, kolik to dostrelim prakem, který by byl lepší použít na takove prehrade v lete?
Ďalej, chyta sa tam na Halibut pelety, ja budu chytat na niektore Boilies Nikl, bude to 24hod. vyprava, ktere boilies by ste mi odporucili, aby mi co najrychleji v kombinaco s kterym Method Mixem lakalo ryby? Ked to nahodim kolem 14:00, aby co nejrychleji prichazeli zabery, mam pouzit Method Mix Red Spice, nebo Kill Krill, k tomu jake boilies mam pouzit opravdu, aby ten ucinek byl okamzity? Dekuji.
Dotaz k produktu: Hotové boilies 3XL

Nikl Team

Dobrý den,

pakem bude možné dostřelit krmné koule určitě na 40 - 50m. Alternativou je zakrmování pomocí vnadícího košíčku, se kterým lze krmit method mixovými koulemi o poznání dál.

Co se týče volby návnad a nástrah, method mix Kill Krill v kombinaci s Halibut peletami a boilies 3XL nebo Kill Krill Atrakt budou určitě nejychleji fungujícími. Boilies Vám navíc doporučujeme obalit v pastě nebo nadipovat, čímž jeho atraktivtu ještě zvýšíte.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů