ÚN Skalka

#7698 2. 1. 2014

Jirka: Dobrý den, zdravím celý tým pana Nikla. V letošní sezóně se chystám zaměřit na lov kaprů na boilies v hloubce do 3m na ÚN Skalka v Chebu. Můžete mi prosím poradit čím krmit lovné místo a jaké boilies použít jako návnadu a nějakou taktiku. Na tomto revíru se podle mích informací moc na boilies nechytá a v loňské sezóně jsem moc úspěchů neměl, tak bych vám byl vděčen za nějaké užitečné rady a tipy. Děkuji za odpověď a váš čas.

Nikl Team

Dobrý den,

popravdě nemáme s tímto revírem žádnou zkušenost a ani přehled o tom, jaký hloubkový rozsah přehrada nabízí. Pokud jsou zde i větší hloubky než 3m, neomezovali bychom lov pouze na tuto hloubku, ale zkoušeli kapry hledat i hlouběji, obzvláště v letním a podzimním období.

Co se týče lovné taktiky a návnad, velmi záleží na tom, zda si chcete spíše co nejvíc zachytat nebo se zaměřit na co největší ryby. Každopádně bude určitě účinné, pokud pro začátek vaše místo prokrmíte např. 5kg mixu dobře připraveného partiklu, pelet a boilies. Dle reakce ryb v dalíšch např. 24hodinách sám poznáte, zda má cenu dále místo krmit a držet kapry na místě či se spíše snažit měnit místa kam nástrahu nahodit k ní krmit střídměji. Boilies Vám určitě doporučujeme Kill Krill, případně sladké KrillBerry, které jsou dle našich zkušeností nejuniverzálnější a ještě jsme popravdě nenarazili na revír, kde by nefungovaly.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů