Bude možné koupit mražené boilies na výstavě?

#771 6. 1. 2010

zeis karel: chtel bych se zeptat jestli budete vystavovat a prodavat na festivalu For Fishing 2010 produkt krvave peklo dik.

Nikl Team

Dobrý den Karle,

vzhledem k technické náročnosti uchovávání mraženého boilies v prostorech expozice na rybářských veletrzích a výstavách bohužel nejsme schopní mít fyzicky pro zákazníky k dispozici potřebné množství mraženého boilies. Naše nabídka mraženek je široká a zájem o boilies je natolik velký, že by nebylo technicky možné toto zajistit.

Nabízíme ale samozřejmě možnost, že mražené boilies připravíme po předchozí objednávce na zakázku a po domluvě Vám ho na výstavě předáme. Tohle je běžnou praxí, kdy zákazníci nechtějí platit zbytečnou cenu za poštovné a raději si převezmou boilies osobně a ještě s námi u toho prohodí "kaprařský pokec" :-)

Pokud tedy máte zájem o jakékoliv mražené boilies z naší produkce, stačí ho (prosíme nejméně týden před výstavou) objednat přes e-shop a do poznámky objednávky uvést, že si přejete vyzvednout objednávku osobně na výstavě v Praze (nebo Brně...). Případně nás můžete kontaktovat na mailu nikl@nikl.cz nebo telefonu +420 777 227 827 a dohodnout se i touto cestou.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů