NCT

#7741 12. 1. 2014

Radek Zelený: Zdravím Nikl Team.
Chtěl bych si koupit kaprové děličky do 8 tis/ks. Potřebuji daleko házet, ale chtěl bych si samozřejmě rybu i užít. Osadím je navijáky Shimano Ultegra XSC 5500. Líbí se mi pruty Sonik NCT Carp Rod. Poradíte mi prosím, jaké s těmito pruty máte zkušenosti, zda v této cenové relaci mají nějakou konkurenci a zda mají FUJI SIC očka - kvůli prodření. Také prosím o odpověď, zda máte zkušenost s pruty Sportex Zylon Carp. Děkuji. S pozdravem Radek Zelený

Nikl Team

Dobrý den,

zkušenosti s pruty Sportex Zylon nemáme žádné. Co se ale týče prutů NCT, zde se jedná o opravdovou lahůdku pro rybáře, kteří chtěji lovit z náhozu v extrémních vzdálenostech. S dobrou sestavou a technikou budete určitě schopný atakovat hranici 130m a možná i více. Jejich očka jsou velmi trvanlivá a nezaznamenali jsme s nimi jediný problém i při používání pletených šňůr.

Zdolávání ryb s pruty NCT si určitě užijete, samozřejmě ne tolik, jako s "klasickými zdolávacími pruty", ale pokud chcete nahazovací speciál, NCT jsou dle našeho názoru a zkušeností jasnou volbou.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů