Je mix Ryba vhodný ke dlouhodobému vnadění?

#781 7. 1. 2010

Palo: Dobry den. Chcem tuto sezonu dlhodobo krmit a chytat na jednom mieste a chcem pouzit vas mix ryba len neviem ci je na take dlhe vnadenie dost vyzivny.a kolko by som mal asi krmit voda ma 22ha. kolko percent proteinov by mal mix aspon obsahovat aby uspokojil kaprie potreby?dakujem
Dotaz k produktu: Ryba boilie mix

Nikl Team

Dobrý den Pavle.

Pokud jste se rozhodnul pro dlouhodobé vnadění boiliem z mixu Ryba, určitě jste zvolil správně. Tento mix je nutričně dostatečně výživný na to, aby jej kapři přijímali po velmi dlouhý čas. Přesné počítání procent proteinů je spíše záležitostí kaprařů teoretiků. Pokud se rozhodnete předkrmovat delší dobu, je dobré boilie přizpůsobit snížením dávky esence na spodní hranici dávkování a použít kvalitní tekuté potravy. Velmi dobré je také boilie tekutou potravou zalévat po vysušení.

Odhadnout krmnou dávku pro Vaši lokalitu je poměrně složité, protože neznáme složení rybí obsády, množství přirozené potravy, raků atd. Ale dobré bude vnadit opravdu pravidelně a to cca.1kg na den na větší plochu, kde se chystáte lovit.

Hodně štěstí Vám přeje Nikl team.

Návrat na přehled dotazů