Vysušené 3XL boilies

#792 8. 1. 2010

igor: Dobrí den z boilemi chci zajít na týdení výpravu a chytat cílene velkí kapri jestli je mam vysušit uplne na kámen anebo jak a ješte jestli je vhodní přikrmovat řepkou olejnou.Za odpověd vpřed dekuji.

Nikl Team

Dobrý den Igore,

pokud hodláte podniknout týdenní výpravu, bude dostatek času zaujmout kapry předkládaným krmením. Potom je opravdu vhodné boilies vysušit takříkajíc na kámen. Velcí kapři tvrdé kuličky milují a do jisté míry tak vyselektujete ryby menší. 3XL je boilies natolik atraktivní , že i po vysušení zůstává pro kapry neodolatelnou nástrahou. Kuličku nastraženou pod háčkem pak doporučujeme alespoň 2 hodiny předem nadipovat v dipu 3XL, její atraktivita tím výrazně stoupne a kapr ji dřív najde. Také je možné použít 3XL boilie těsto. V případě přílišného zájmu menších ryb se můžete vždy vrátit ke kuličce vysušené.

Použití řepky zvýší na vašem místě pohyb menších ryb, což velcí kapři nemají příliš rádi. Pokud ji přesto chcete použít, doporučujeme jí vnadit například 1 den před samotným lovem, tím vyvoláte rozruch pod vodní hladinou zvýšenou aktivitou malých ryb. Velký kapr se připlave podívat na místo později, až menší ryby většinu krmení pozřou. Tou dobou už budete na místě lovit vy.

Přejeme kapitální úlovky.

Návrat na přehled dotazů