Reference na Food Signal

#80 24. 6. 2009

Filip Notík: Dobrý den týme,slyšel jsem o výborných referencích o b. food signal.Můžete mi prosím o něm něco napsat?Na jakou vodu ho použít,na jak dlouhou výpravu,jak rychle působí,jak velcí kapři na něj reagují, čím ho ještě udělat přitažlivějším apod.Děkuji.
A ještě taková hloupá otázka,tím obalovcím těstem mám obalit kouli už s tím vlas.přívěsem, nebo nejdříve obalit a potom nasadit na vlas?
a zajistit zarážkou.

Nikl Team

Dobrý den Filipe, je pravda, že v poslední době se začíná o Food Signalu mluvit čím dál tím více. Toto boilies je velmi zajímavé a odlišné od všech ostatních typů z naší nabídky. Jak už vyplývá ze základních informací, které k Food Signalu poskytujeme – jedná se o čistě přírodní recepturu, která chytá skvělé ryby bez obsahu dnes široce používaných esencí a esenciálních olejů. Food Signal na sebe nikdy nestrh takovou lavinu zájmu jako třeba naše 3XL nebo nyní Mojito. Je to dáno tím, že Food není postaven jako vysoce atraktivní boilies s úkolem chytit doslova každho kapra, co plave kolem. Food Signal je zkrátka osobité boilies, které menší ryby často nechávají v klidu, zato větší kusy se s ním chytají s železnou pravidelností. Například Lumír Francek považuje již pár let Food Signal za nejlepší boilies, se kterým kdy lovil. Jeho oblíbenou „úpravou“ Fooda je také dnes už známé poctivé vysušení. Tvrdé kuličky jsou obecně velmi vhodné pro lov velkých ryb, protože spolehlivě vydrží na dně i delší dobu odolávat menším rybám. U Food Signalu se navíc dá snad i říct, že časem „zraje jako víno“. I několik měsíců sušené boilies neztrácí nic na své obrovské efektvitě při lovu velkých ryb. V posledních měsících si získal Food Signal i řadu našich spolupracovníků a testerů, o jejichž výsledcích pravidelně informujeme ve Zprávách od vody. Food Signal skvěle funguje na vodách silněji zarybněných, kde se chcete dostat na kobylku větším kusům. Lhostejno, na jak dlouhý rybolov máte v plánu. Nachytal velké ryby hodinu po nahození, ale i po několika dnech lovu. Jak jsme uvedli výše, zdá se že na vysušený Food Signal reagují skutečně spíše větší kusy, menší ryby ho nechávají v klidu. V případě, že si přejete nástrahu zatraktivnit, doporučíme rozhodně pouze dip Food Signal, který je rovněž na čistě přírodním základu.

K obalovacímu těstu jen krátce – je to naprosto snadné. Napřed nastražte své boilies klasickým způsobem, zajistěte zarážkou a následně obalte nástrahu pláštěm z vybraného těsta. Postup je dobře vidět u fotografií v této Zprávě od vody.

Návrat na přehled dotazů