High Attract

#8002 17. 3. 2014

Tomáš: Dobrý den.
Loni jsem se přesvědčil, že na Vaše boilies ryby opravdu berou.
Mám několik dotazů k tomuto boilie: píšete ekonomicky výhodné, tzn. méně kvalitní???
Jak dlouho již vyrábíte toto boilie s příchutí strawberry? Vybral jsem si právě tuto příchuť. Rozhodl jsem se letos nic nekombinovat, tím myslím různé příchutě. Nakoupil jsem několik kg tohoto boilie a mám v plánu jej používat na zakrmení a do PVA. Koupil jsem si booster KN strawberry, koule na zákrm bych bosteroval tímto boosterem. Do PVA chci dávat to samé,ale na to jsem vzal booster strawberry přímo z řady high atract a přímo pod háček bych dával Attract Hookers dumbles také v příchuti jahoda a k tomu plovku jahoda. Mám i dip straberry z řady high atract - uvažuji o dipování panáčka. Co si o tom myslíte? Toto chci zkusit alespoň teď z jara na jednom prutu a lámu si hlavu s výběrem boilie na druhý prut, uvažuji o olihni - poraďte něco, rád bych si zase koupil celou "rodinu" dip, booster, koule atd a nejlépe aby to byla jen jedna příchuť jako např. oliheň (ne třeba halibut/jahoda) . Loni jsem chytal třeba na kouli brusinka s plovoucí masovou příchutí a obalený v těstě zase jiné příchuti a jiného výrobce. Ryby šli, ale pak jsem nevěděl na co vlastně nejvíc šli....
Chytáme hodně na Berounce 9, co by jste mi doporučili tam?
Díky moc, Karel je jednička!

Díky moc Tomáš, ať to jezdí
Dotaz k produktu: High Attract READY

Nikl Team

Dobrý den,

dle našeho názoru jste zvolil dobře, obzvláště v kombinaci s dalšími produkty ve stejné příchuti. Jsme přesvědčeni, že tato kombinace bude určitě úspěšná. Toto boilies vyrábíme již více než 2 roky.

Co se týče druhé příchuti, doporučili bychom Vám příchuť Stinky Fish, ke které Vám jako doplněk doporučujeme používat produkty z rodiny Noční Můra, která je co se týče složení a ochucení velmi podobná.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů