Nové pruty a navijáky

#8014 19. 3. 2014

Leoš Matoulek: Dobrý den chytám už delší dobu,ale posledních 5let mám pruty schimana speedmastery 3dílný 3,60 a 2,75lb tenkrát to byla pecka,ale pozoruji,že bych se měl pohnout dál.Jestli by jste mi poradily nějaké pruty na daleké náhozy,budu kupovat i navijáky měl jsem okumu.Nechám si poradit vím,že za malé peníze se nedá koupit pecka,když už ať to něco vydrží nekupju to na chvilku děkuji s pozravem Matoulek

Nikl Team

Dobrý den,

pokud hledáte novou sestavu na odhoz, jednoznačně Vám doporučujeme podívat se na pruty Sonik SK4XTR, které jsou pro lov z odhozu a dosažení maximálních vzdáleností naprosto ideální a navíc za velmi výhodnou cenu. Pro co nejdelší náhozy Vám doporučujeme verzi 12 stop a 3,25lb, se kterými s vhodnou sestavou a technikou určitě budete schopem lovit i za hranicí 130m.

Co se týče volby navijáku, opět bychom Vám doporučili produkt značky Sonik, konkrétně Tournos 8000, který je koncipovám právě na lov z odhozu a díky ideálnímu průměru cívky a nižší váze je jako stvořený pro dosažení dalekých náhozů. Samozřejmě existují i jiné vhodné navijáky, například modely Shimano Ultegra o velikosti 5500 jsou pro lov z odhozu perfektní, nicméně v jiné cenové relaci, než výše uvedený Sonik Tournos.

Pokud by jste chtěl více informací o těchto produktech, doporučujeme Vám se telefonicky obrátit na naši kamennou prodejnu.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů