Stojan Cygnet Grand Sniper extreme pod

#813 10. 1. 2010

mara: Pouziva nekdo z vaseho okoli stojan Cygnet sniper extrem pod?a nebo jaky tojan byste i doporucily kolem 7OOOkc.diky

Nikl Team

Dobrý den Marku.

Tento stojan u nás není mezi kaprařskou veřejností tolik rozšířen jako například Skypod od firmy Fox, který je označován širokou veřejností jako "nejlepší z nejlepších". Jedná se jistě o velmi dobrý stojan, ale na trhu je podle našeho názoru mnoho srovnatelných, nebo lepších stojanů.

Jedním z nich je právě tento model od firmy Cygnet. Jedná se o perfektně provedený stojan, který má v základní výbavě hrazdy jak pro 3, tak 4 pruty, což je podle našeho názoru výborná věc, která velmi zvyšuje jeho variabilitu. Dále pro něj hovoří výborné zpracování, kvalitní použité materiály, velmi široké pole možností využití a v neposlední řadě velmi zajímavý a neokoukaný design.

Pokud se Vám tento stojan zamlouvá, určitě neváhejte a pořiďte jej. Mezi evropskou kaprařskou společností je v diskuzních fórech velmi dobře hodnocen a za nás bychom jej volili mnohem radši, než kupříkladu výše zmíněný a všemi opěvovaný Skypod.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů