Alternativní komplex k mixu Mojito?

#814 10. 1. 2010

Honza: Zdravím,rád bych se zeptal, zda je možné do mixu mojito použít místo aminokopletu,který doporučujete, jen esenci nebo jiný aminokomplet. Pokud je to možné, co byste mi doporučili. Já bych rád vyskoušel například esenci či aminokoplet olihňový...je možné zkusit namíchat tento mix i se sladkými esencemi (např brusinka)?Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: Mojito boilie mix

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

vývoj a testování každého našeho produktu trvá opravdu dlouho a stojí mnoho úsilí. Pokud vyvineme nový mix, zpravidla k němu zkoušíme osvědčené komplexy nebo kombinace tekutých atraktorů. Pokud se osvědčí, zkoušíme nalézt ještě lepší, nové, neokoukané kombinace, které budou ještě lepší, než ty stávající.

A to byl případ i boilie Mojito. Ač se zdál prvotní nápad s použitím esenciálního oleje Máta všelijak bláznivý, při dlouhodobých testech se naplno prokázalo, jak moc výjimečná kombinace se v tomto boilie zrodila.

Boilie mix Mojito doplněný o stejnojmenný komplex chytá opravdu fantasticky. Celá koncepce tohoto boilie je založena na maximální atraktivitě a efektivitě. Proto Vám pro většinu situací u vody doporučíme použít jej tak, jak je původně zamýšleno.

Je však pravdou, že členové našeho teamu několikrát zkoušeli používat boilie mix Mojito s jinými komplexy. Účelem bylo zkombinovat tento brilantní mix s takovou kombinací tekutých aditiv, která bude selektivnější než komplex Mojito. Bylo to z toho důvodu, že v některých situacích naši kluci zkrátka potřebovali více selektivní boilie.

Klukům se dobře osvědčilo míchat Mojito mix s komplexem Tuňák, do kterého přidávali několik kapek černého pepře nebo Asafoitidy. Výsledky tohoto boilie byly také perfektní...

Je jen na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete...

Přejeme hodně štěstí, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů