Je 3XL určené pouze na rychlé chytání?

#820 11. 1. 2010

koudelatomas: Dobrý den,
četl jsem dotazy a odpovědi ohledně 3XL.Chtěl byxch se zeptat je určeno pouze pro rychlé chytání a hgodně záběrů nebo se dá chytit i velký kapr. Vypadá že není moc selektivní . Děkuji

Nikl Team

Dobrý den,

boilie 3XL je konstruováno tak, aby dokázalo nachytat kapry při jakékoliv příležitosti. Ať už jdete na kapry na pár hodin nebo několikadenní výpravu, 3XL by Vám mělo pomoci kapry nachytat vždy a všude.

Je pravdou, že 3XL opravdu není příliš selektivní. Pokud se ve Vašem lovišti bude "motat" spoustu malých hladových kaprů, čerstvé (důkladně nevysušené) 3XL pro ně bude opravdu nepřekonatelně lákavé.

Co se ale týče úlovků velkých kaprů, opravdu se jich na toto boilie nachytalo až neskutečně množství.  Vzhledem k tomu, že na něj chytá nejvíce našich zákazníků, sám se můžete ve zprávách od vody přesvědčit...

Naši testeři a spolupracovníci si berou 3XL skoro na všechny své výpravy. Buď už jako hlavní druh boilie nebo jako "pojistku", kdyby nebyli kapři příliš aktivní a bylo zapotřebí je vydráždit maximálně atraktivním krmením. A podívejte se na jejich skvělé výsledky.

3XL skutečně chytá spoustu velkých kaprů. Každý rok mu "podlehne" celá řada kaprů přes 20kg hranici a neskutečná řada dalších velkých kaprů ze všech typů vod.

Letošním největším kaprem uloveným na 3XL je fantastický lysec vážící necelých 24kg. Celkově největším uloveným kaprem na 3XL je 28kg monstrum.

Jsme přesvědčeni, že s 3XL nešlápnete vedle. Svěřte mu svou důvěru a uvidíte, že Vás nezklame.

Hodně štěstí, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů