Jakou strategii?

#8234 2. 6. 2014

Ondra: Zdravím
2.7. se chystám na 4-5 denní výpravu na kapry na svazový rybník o velikosti cca 50ha. Obsádka kaprů je celkem dobrá. Neměl by být problém chytit 10kg+. Chytl se zde i 20kg. Chci se poradit na taktice lovu. Chtěl bych krmit halibut peletami a nevím co k nim vzít. Rozhoduji se mezi: High Attract READY - Stinky Fish 20 mm 5 kg, nebo High Attract READY - Monster Crab 20 mm 5 kg. krmit a chytat na jednom prutě a na druhý bych dal buď 3XL, nebo noční můru, nebo kill krill. Prosím o radu jak byste se rozhodli vy a jakým množstvým by jste krmili. Chci si zachytat a chytit i nakýho toho desetikilace. Děkuji za radu

Nikl Team

Dobrý den,

z výše uvedených bychom se osobně spíše přiklonili k příchuti Stinky Fish, která v letním období funguje dle našich zkušeností lépe.

Co se týče vnazení, velmi záleží na aktivitě ryb. Pro začátek doporučujeme zakrmit trochu více (alespoň 3-4kg pelet a 1-2kg boilies) a dle reakce ryb sám uvidíte, jakým způsobem s krmením pokračovat. Ohledně konkrétních nástrah - určitě bude dobré v průběhu výpravy zkoušet, nicméně jsme přesvědčeni, že všechny uvedené nástrahy budou jistě úšpěšné.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů