Vlasec pro nahazování, co se nekroutí ?

#832 13. 1. 2010

Gejza: Ahojte

Chodim na vodu, kde sa osvedcilo aktivne hladanie ryb a tym aj castejsie prehadzovanie.Potreboval by som poradit vlasec, ktory sa casom nezacne krutit.
A este by som Vas chcel poprosit o radu, kde by som mohol zohnat tygri orech na vysadenie.

Dakujem

Nikl Team

Ahoj Gejzo,

velmi dobrý vlasec, který je opravdu příjemný na chytání a velmi trvanlivý je Millenium Nylon od Leona. Vyrábí se ve dvou barevných variantách - kouřově modrá a červená. Tento vlasec je opravdu nezmar a problémy s kroucením jsme s ním opravdu nezaznamenali.

V této souvisloti si dovolíme malý tip - v případě, máš problém s kroucením vlasce při častém nahazování, zaměř se na koncovou montáž. Především tedy na olovo - některé typy in-line olov mají totiž tendenci při stahování hodně rotovat, čímž způsobují kroucení vlasce. Dávej tedy pozor, jestli se při stahování tvoje olovo prudce netočí - v tom může být problém.

Ohledně pěstování tygřích ořechů - je to plodina, která se pěstuje v jiném podnebí. Potřebuje hodně tepla a roste především v jižní Evropě. Pokud se chceš zaměřit na lov s tygřáky a chceš jich pořídit větší množství, kontaktuj náš na emailu nikl@nikl.cz a určitě se můžeme dohodnout v případě většího odběru na speciální ceně. V konečném důsledku ti tohle ušetří čas i peníze...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů