Rio Ebro - jaké vzít krmení?

#836 13. 1. 2010

Lubomír Máca: Dobrý den,chci se prosím zeptat bude tygří ořech vhodná zarážka na kapry,nebo lepší volba kukuřice,řepka a doplněna o Halibut pelety.Jedná se desetičlenu výpravu na Ebro převážně na lov kaprú.Na jáký boilis chytat případně pelety.De my o top kapry...díky za odpověd"...

Nikl Team

Dobrý den Lubomíre,

Ebro je známé velmi dobrým zarybněním. Je tu samozřejmě hodně sumců, kvůli kterým se tato soustava jezer proslavila v rybářském světě, ale je tu i silná populace kaprů. Tyto bojovné ryby jsou neustále v pohybu a protahují přehradami v hejnech.

Proto je potřeba být připraven na variantu masivnějšího krmení ve snaze zaujmout a zastavit putující hejna velkých ryb. K tomuto účelu se samozřejmě hodí ekonomicky výhodnější návnady. Na Vašem místě bychom volili Halibut a Red Halibut pelety, kukuřici a určitě připravené tygří ořechy. Rozhodně bychom ale vzali i pár desítek kilogramů boilies - pravděpodobně RRR Pepper nebo Krvavé peklo.

Pokud se s partou chystáte na některou zimní kaprařskou akci, zastavte se za námi a tohle bude lepší probrat osobně formou dialogu. V případě, že chystáte takhle velkou rybářskou akci a budete potřebovat větší množství návnad, určitě se dohodneme na individuálních cenách.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů