Je Elite celoroční boilie?

#838 13. 1. 2010

majo: Ahoj. Chci se zeptat jestli na toto boilie se da lovit celoročne(samozrejme s úspechem).Treba v lednu nebo v únoru. Dík

Imperial Baits team

Dobrý den,

naše Elite boilie je vhodné pro celoroční lov. Každý rok se na toto boilie uloví spoustu pěkných kaprů i při minimální teplotě vody.

I přes to, že se na Elite dají nachytat kapři i v zimě, většina našeho teamu vyráží do těchto podmínek vyzbrojena krmením ještě více určeným na chladnou vodu. Pokud máme být konkrétní, většina Imperial Baits teamu si na lov v enormně chladné vodě oblíbila zejména Liver Cold Water a Monster Cold Water boilie 20mm nebo Osmotic Spice boilie v průměru 16mm, a proto ho doporučujeme i Vám.

Naši kluci si navíc nástrahy často dipují a přidávají k nástraze dipované plovoucí boilie. Celou nástrahu pak občas namočí do Carptrack Liquidu nebo tekutého chuťového stimulátoru Carptrack inL a následně obalují v extraktech - např. Powder, Liver nebo Carptrack inP.

Pokud je voda opravdu studená, rádi používáme 15mm Amino Pellety a celou krmnou dávku (boilie i pelety) zaléváme některou z našich tekutých potrav a následně navíc zasypeme např. famózním Proteinkoncentrátem. Zkrátka se snažíme celé "menu" udělat tak atraktivní, aby rozhýbalo i potravně neaktivní kapry.

Pokuste se kapry vystopovat, obrňte se trpělivostí a snad se Vám nějakého kapra podaří ulovit. V tomto období zahřeje několikanásobně víc než v klasické sezoně.

Přejeme co možná nejvíce úspěchů, Imperial Baits Team.

Návrat na přehled dotazů