Použití mixu 50/50?

#864 15. 1. 2010

Lukaz: Dobrý den, rád bych se po ukončení těchto velkých mrazů odebral na par kratšich výprav na Labe v okolí Kolína, kde to jistě dobře znáte..rád bych si také udělal nějaký úspěšný boilies z mixu 50/50, který by mohl ve studené vodě dobře fungovat..proto bych se Vás chtěl zeptat na Váš názor či přijmout nějakou Váši zkušenost..co přidat do mixu 50/50, abych se trefil kapříkům do apetitu? a popř. jakou taktiku v podobě vnadění zvolit. předem mnohokrát děkuji L
Dotaz k produktu: Krvavé peklo boilies mix, Carp Candy Fluoro, Nikl Booster 250ml

Nikl Team

Dobrý den Lukáši,

i když tento mix ještě máme v nabídce (brzy jej pravděpodobně stáhneme), rozhodně Vám jej nedoporučujeme. Při takto brzkém "jarním" chytání by jste s ním jistě neuspěl tak, jako s kvalitnějšími boilie mixy.

Pokud chcete levnější boilie, doporučujeme Vám použít mix Krvavé peklo s vyšším dávkováním komplexu Švestka-máta nebo Ananas-butyric. Celou krmnou dávku navíc doporučujeme zalít boosterem a samotnou nástrahu ořezat a obalit těstem nebo nadipovat. Dobrou volbou by mohlo být i nadlehčení některým z plovoucích kapřích bombonů od Vision Baits.

Přejeme mnoho úspěchů, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů