Kill Krill

#8642 8. 11. 2014

Dan: Dobrý den,první co bych chtěl napsat je že vaše boilie Kill Krill je opravdu luxusní,zatím vždy at už podzim nebo léto jsem na něj na své oblíbené pískovně nachytal,díky za něj,je však aspek který mi na KK boilie trochu vadí a to že v teplé vodě se rychle omývá a rychle tak ztrácí svůj původní průměr,v teplé vodě je třeba i každé tři hodiny převážet,nebylo by možné do budoucna jeho pevnost trochu ,,utáhnout" aby déle vydržel?ještě jsem se chtěl zeptat jaký je rozdíl mezi boilie KK READY a KK ATRACT ?díky p.Netl
Dotaz k produktu: Hotové boilies Kill Krill

Nikl Team

Dobrý den,děkujeme za pochvalu. Ano,boilie se opravdu v letních měsících ve vodě více rozpouší. A proto jsem vyvinuli pro tyto potřeby boilie,které se určené pouze jako nástraha - Hard hookers - extra tvrdé nástrahy. Toto boilie vydrží pod háčkem podstatně déle. Věříme,že Vám to pomůže.

Rozdíl mezi Ready a Atract je takový,že ready je řekněme klasické boilie a řada atract je boilie s přidáním více rozpustných mouček. Boilie se tím pádem rychleji rozpouští a je určené pro rychlé chytání.

Pěkný den,Nikl Team

Návrat na přehled dotazů