Po uvaření mi 3XL plavalo - co s tím?

#878 17. 1. 2010

Tom: Dobrý den, nejprve musím pochválit vaše boilie 3XL je senzační.Boilie si válím sám už řadu let,mám své oblíbené výrobce jako je mix Mainline-Fuzion,L.Krása-Palermo.Na jaře na výstavě v Brně jsem si koupil vaši směs 3XL.Standartně jsem naroloval boilie a uvařil.V květnu jsem na 3XL chytal na Lipně výsledek perfektní.Povzbuzen lovem krásných kaprů jsem si objednal na na září 4kg mixu 3XL.Standartně jsem uválel boilie,uvařil nechal volně usušit .Jaké bylo mé překvapení,když jsem začal krmit lovné místo a boilie 3XL plavalo.Vařeno dle vašeho návodu.Boilie jsem používal jako Pop-up.Vydrží plavat dva dny.Další den jsem uvařil další dávku dle návodu výsledek stejný,ani po rozlámání kuličky boilie se drobenka nepotopila . Kde se stala chyba?Dík Tom

Nikl Team

Dobrý den Tome,

máte pravdu, 3XL je opravdu skvělý boilies - ovšem jen do té doby, než začne plavat. Víme o tom, že se tento problém objevil po namíchání jedné šarže. Příčina plování této šarže 3XL byla způsobená výrobcem jedné rybí moučky. Moučku, kterou standartně kupujeme pod stejným názvem, jsme jako vždy přidali do mixu a nic netušíc začali výrábět mraženky a prodávat mixy. Stejné překvapení jsme zažili i my na firmě. Zjistili jsme, že moučka se stejným názvem a technickými parametry je objemově větší. Což znamená, že obsahuje lehké částice pravděpodobně z garnátů. Přidání této moučky bylo příčinou plování 3XL. Tuto šarži jsme okamžitě stáhli z výroby a prodeje. Přesto se několik kbelíků mixu prodalo. Vy jste druhý zákazník, který nás na tuto chybu upozornil.
Samozřejmě Vám mixy pošleme nové. Kontaktujte nás na emailu nikl@nikl.cz a pošlete nám Vaši adresu.
Touto cestou si dovolujeme oslovit i další zákazníky, kteří měli případně stejný problém. Napište nám číslo faktury nebo alespoň svoje jméno a adresu. My prověříme v archivu faktur, zda jste si mix v tomto období skutečně kupovali. V případě, že ano, pošleme Vám obratem nový mix 3XL jako náhradu.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů