Signalizátory Snake DE-LUXE

#88 26. 6. 2009

Peťo: Zdravím Vás.Chcem sa spýtať na Signalizátor Snake DE-LUXE Konkrétne na aké batérie šlape a približnú spoterbu batérií + - :)) Dík

Nikl Team

Dobrý den,

s těmito modely signalizátorů z produkce Leona Hoogendijka momentálně rybaří tři členové našeho teamu. Můžeme tedy komentovat tento produkt na základě reálných zkušeností od vody. Tyto hlásiče jsou napájeny 9V monočlánky – klasické baterie, jež napájí většinu signalizátorů spadajících do vyšší kategorie. Tyto baterie – i když již nejsou tak běžně k sehnání jako dříve – se stále dají poměrně snadno koupit ve většině supermarketů. Rozhodně je seženete snadněji než atypické články „LR1“ používané dnes u řady signalizátorů. Pokud se týká spotřeby baterií, je těžké udat nějaký časový údaj. Pojďme být optimističní a předpokládejme, že ročně strávíte na rybách cca 60 nocí. Vícekrát, jak jednou za rok v těchto signalizátorech baterie rozhodně měnit nebudete. Pokud se rozhodnete pro sadu s příposlechem, což je varianta, kterou používáme my, ve vysílačce (respektive přijímači) budete měnit baterie (3× AAA články – mikrotužkové) po 14ti dnech non-stop rybolovu. To je výdrž velmi slušná a v praxi naprosto bezproblémová. Dříve jsme používali různé jiné typy signalizátorů, kde – pokud jsme potřebovali používat příposlech – bylo nutné propojovat signalizátory pomocí kabelů s vysílačem signálu.
Přechod na hlásiče Snake DE-LUXE s integrovaným vysílačem signálu v každém hlásiči je opravdu příjemnou změnou. Z vlastní zkušenosti můžeme tuto volbu opravdu vřele doporučit. Budete spokojený.

Návrat na přehled dotazů