Taktiky chytání

#8882 8. 2. 2015

Ptáček Michal: AHOJ tady Majkl PŘEJI PĚKNÝ DEN
Chtěl bych Vás poprosit o poslání o radu nejvhodnějších variant lovné taktiky na tří denní,DVOU DENNÍ výpravy ,jak by jste na to šli Vy chlapy s NIKL TEAMU...(jak by jste postupovali ve vnadění, také bustrování vnadění, jakou použit koncovou nástrahou jak ji zatraktivnit aby byla zajímavějšínež samotné vnadění)
jedná se o soukromé revíry o velikosti cca.6ha většinou bahnitého rázu,nejčastější hloubka 3-6metrů...
Velice mne,Nás oslovil Váš team
Děkuji Majkl

Nikl Team

Ahoj Majkle,takhle od klávesnice se na takové to otázky těžko odpovídá. Ale ve stručnosti. Rozhodně by jsme do začátku jako krmení zvolili Method Mix Red Spice,který by jsme prolili boostrerem Booster KN 3XL. Do method mixu můžeš přidat i peletky. Jako nástrahu by jsme zvolili Attract Hookers - rychle rozpustné dumbells,kterou můžeš ještě pro větší atraktivitu obalit do Ready Pasty - hotová obalovací těsta 3XL. To by mělo fungovat. Pokud by ti vadilo hodně záběrů především od menších ryb,tak přestaň krmit method a peletami.

K zakrmení použij pouze boilie Hotové boilie Kill Krill READY,nebo Hotové boilies 3XL READY. Boilie můžeš několik hodin před samotným lovem naboostrovat příslušným boosterem,aby nenačichlo bahnem. Jako nástrahu použij samotné boilie,popřípadě ho kombinuj s pop up.

Ať se daří, Nikl Team

Návrat na přehled dotazů