Food Signal - jaký aminokomplex ?

#89 27. 6. 2009

Broněk: Předem zdravím celý Nikl Team a chtěl jsem se zeptat které aminokomplexy by jste mě poradily k mixu food signal co se týká selektivity menších kaprů a jak toto boilí funguje v chladné vodě řekněme pod 10°C...DĚKUJI
Dotaz k produktu: Food Signal boilie mix

Nikl Team

Také zdravíme Broňku,

Food Signal je, jak je popisováno v dotazech níže, specifické boilies. Liší se od klasických receptur v tom, že v něm nejsou používany žádné klasické esence ani esenciální oleje. Naše mražené boilies Food Signal vyrábíme s kombinací čistě přírodních výtažků. Tuto tekutou směs máme pod názvem Food Signal komplex samozřejmě v nabídce. Čili tento druh boilies nevyrábíme s našimi klasickými Amino-CSL komplexy. V případě, že se rozhodnete vyzkoušet Food Signal i Vy, rozhodně doporučujeme uválet si boilies s originálním komplexem Food Signal. V této podobě používají toto boilies i naši testeři a právě tohle je ona odzkoušená kombinace.

Co se týká účinnosti Food Signalu ve studené vodě – i v těchto podmínkách můžeme toto boilies bez obav doporučit. Také v chladné vodě se nám s ním daří lovit velmi slušné ryby. Pro ilustraci se mrkněte třeba na tuto Zprávu od vody.

Přejeme hodně úspěchů!

Návrat na přehled dotazů