Jaké jsou využití nových boosterů KN?

#891 18. 1. 2010

David: Ahoj,muzu pouzit vas novy booster do suche smesi pri vyrobe boilie?jestli ano,tak jake mam zvolit davkovani?Nebo je urcen pouze na zalevani navnad?A posledni otazka,muzu s nim dipovat boilie?Dekuji za radu.
Dotaz k produktu: Nikl Booster 250ml

Nikl Team

Dobrý večer Davide,

naše nové boostery jsou vyvinuty cíleně jako prostředek k dodávání bonusové atraktivity Vaší základní návnadě. Konkrétně řečeno jsou to tekutiny, které jsou určené k zalévání pelet, boilies a slouží jako klíčová tekutá směs atraktorů pro rozmíchání method mixů.

Jako příklad použití od vody můžeme uvést třeba naši úspěšnou letní výpravu na Cassien. Vezmi jsme s sebou větší množství boilies, které v tropických vedrech neuvěřitelně rychle vysychalo. Abychom mu navrátili původní "šmrnc", zalévali jsme si vždy pár kilogramů několik hodin před jeho použitím právě těmito boostery. Tenhle způsob "oživování" přeschlého boilies byl opravdu trefou do černého.

V peletách a method mixech fungují boostery jako jakási "rozbuška". Neuvěřitelným způsobem zesílí jejich atraktivitu a násobí jejich účinnost.

Booster lze určitě použít k dipování - i když není tak účinný jako originální dipy. Ty jsou totiž složeny malinko odlišně a lépe pronikají hluboko do nástrahy, kterou tak déle zatraktivňují. To u boosteru není třeba, protože stačí, že se tekutina z návnady uvolní a difunduje vodou do okolí provnaděného koberce.

Použít booster jako tekutou složku při výrobě boilies asi také lze - ale opět to není ideální. Naše tekuté komplexy mají jiné složení a dávkování jednotlivých složek - cíleně určené a odzkoušené pro použití při výrobě boilies.

Vždy se snažíme každý produkt vyrobit maximálně účinný pro dané použití. Zkoušet využívat jednotilvé produkty k jiným účelům je určitě možné, ale nemůžeme v takovém případě ručit za jejich účinnost a efektivitu.

Přejeme pěkný den!

00891_boostery-casa-detail.jpg
00891_boostery-cass.jpgNávrat na přehled dotazů