Jak překazit závody plavačkářům?

#909 20. 1. 2010

Josef Novák: Ahoj,
předem zdravím celý Nikl Team a velikou chválu na Váš obchod a hlavně na Vaše boilies. Je to luxus!! :-)) Tak a teď otázka. Každý rok se účastním jedněch malých rybářských závodů a každoročně jsou v popředí plaváčkáři a letos jsem se rozhodl jim tuto šňůru přetrhnout moji klasikou na položenou!! :-) Proto bych se chtěl zeptat, co by na takto krátkých závodech mohlo dobře zabrat?? Díky za odpověď a mnoho úspěchů v dobře započaté práci!!

Nikl Team

Ahoj Pepo,

děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že jste spokojen.

Se závody a bojem s plavačkáři to bude těžké. Přechytat s vlasovou metodou plavačkáře s malinkými háčky a masnými červi nebude rozhodně lehké.

Předem doporučujeme výborně losnout :), poté zvolit maximálně jemnou koncovou montáž - neboj se ani vlasců 0,16 - 0,20 (samozřejmě v závislosti na cílové rybě a revíru) a háčků kolem velikosti 10 - 14, pod které na vlas přivaž pružinku z propisky, kterou obal malým kousekem boilie těsta 3XL - nástrahu se snaž použít opravdu malou, třeba 12mm velkou nebo Carp Candy - kapří bombony. I nové 3XL pelety budou fungovat velice rychle a efektivně. Co se týče krmení, drobné peletky zalité boosterem 3XL a trochu method mixu Red Spice by byla naše volba v podobných situacích.

Nejsme si úplně jisti, jestli je možné udržet krok s dobrými plavačkáři. Možná ale zkus nasadit větší nástrahy a vytři jim zrak ulovením největší ryby :))

Ať se Ti daří, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů