Boilies nebo pelety?

#9219 31. 5. 2015

Lukáš: Zdaravim.Chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučili na chytání kaprů okolo 55-60cm.Nechci cíleně tyhle kapry chytat ale aby tam byla i možnost vytáhnout lapra těchto rozměrů.Co jsem tak koukal tak určitě mě zaujali vaše 3xl boilies nebo pelety(vybíral jsem velikost 18mm) podle toho co doporučilte obalené v 3xl pastě a na zakrmení pelety s 3xl bostrem.Chytám na Poděbradských revírech a chtěl bych zkusit i labe v okolí Poděbrad.Nebo jestli máte v Poděbradech zkušenosti s jiným typem než 3xl tak s kterým.Díky za radu.
Dotaz k produktu: Hotové boilies 3XL

Nikl Team

Dobrý den,na chytání kaprů takové to velikosti Vám doporučujeme použít naše chytací pelety v příchuti 3XL nebo KillKrill. Peletku si ještě obalte do pasty stejné příchutě. K zakrmení použijte pelety ve stejných příchutích,nebo booster pelety,které si na několik hodin před zakrmením zalijte příslušným boosterem.

Jako druhý tip Vám doporučíme vyzkoušet naše pop up bonbony,doporučujeme příchuť ananas. Těsně nad háček přidejte malý broček,aby byla nástraha zvednutá 2-3cm. K této prezentaci ještě doporučujeme použít malou pva punčošku,naplněnou Stick Mixem.

Ať se daří,Nikl Team

Návrat na přehled dotazů