Jak prezntovat Pop-ups?

#922 23. 1. 2010

olin: Cau kluci.Chtel bych letos obcas skusit lov s POPUP ale nemam s nim zadne skusenosti davam totiz prednost potapivemu boili.Chtel bych se zeptat jak mam vyrobit navazec pro tento ucel.Slysel jsem ze je lepsi vyvest vlasovy prives az v miste obloucku hacku je to tak?Dik za odpoved.

Nikl Team

Čau Oline,

kolem prazentace pop-ups nástrah se u nás vžila spousta nesmyslných a donekonečna opisovaných smyšlených zákonitostí, které se nezakládají na reálné pravdě.

V globále vzato, není vůbec rozdíl v tom, zdal-li prezentuješ nástrahu plovoucí či potápivou. V obou případech se návazec chová v kaprově tlamce stejně. V podstatě tedy jde jen o to, vyřešit technicky omezení vplývání nástrahy pouze do požadované výšky nade dnem. Tedy jednoduše řečeno připnout broček na patřičné místo.

Háčky pro lov s pop ups můžeš použít prakticky všechny běžně používané. Někdy je zdůrazňovaná nutnost použití lehčích háčků, které nezatěžují tolik boilies a nástraha s ní vydrží déle plavat. To je svým způsobem pravda, ale jen v případě, že se chystáš svou nástrahu nechat na místě položenou více jak 12hodin...

Není potřeba se prezentace pop-ups bát a vytvářet kolem toho zbytečné obavy. Použij s klidným svědomím tvůj oblíbený a osvědčený typ návazce a prostě na něj přidej broček do požadované vzdálenosti...

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů