Háčky Longshank Nailer pro lov na krátkou vzdálenost?

#928 24. 1. 2010

Martin: Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu jestli mužu použít hačky Longshank Nailer na krátkou vzdálenost a jestli prodáváte i ty háčky co ukazujete na obrázku v jinych dotazech jak tam je na háčku kroužek.Zároven se chci zeptat jakou velikost použít pro lov kapru asi tak od 50 do 70 cm, a ještě jakou velikost boilie zvolit. Psali jsete mi,že mám použít vysušené boilie na odlákání malých ryb,koupil jsem si boilie MED,OLIHEN a chci koupit i krvavé peklo/krakatice,jak to sušáte? Díky a zas někdy

Nikl Team

Dobrý den Martine,

určitě s háčky Longshank Nailer můžete lovit jen několik metrů od břehu. Nejde u nich vůbec o lovnou vzdálenost, jako spíše o podvodní terén. Longsnanky jsou famóuní háčky, které mají v podstatě jen jedno hlavní omezení. Tím je lov přímo v ostrých překážkách, kde je nutné rybu držet maximální možnou silou. V těchto situacích je lepší sáhnout po jiném vzoru háčku - například Shortshank Nailer či Centurion 2000.

Ohledně Vámi uváděných "háčků s kroužkem". Mrkněte se na naši odpověď k dotazu číslo 887, podle nejž velmi snadno pochopíte, že nic jako "háčky s kroužkem" nenabízíme.

Jedná se o speciální způsob vázání háčku nazývaný Blowback rig, což vyplyne z odpovědi na výše zmíněný dotaz.

Pro zmíněnou velikost ryb použijte Longshank Nailery ve velikosti 6 nebo 8. Určitě se Vám osvědčí..

 

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů