Robin oil komplex do mixu 3XL?

#930 24. 1. 2010

Josef: Dobrý den. Měl bych na Vás dotaz.Chtěl bych si uválet boilie 3XL a potřeboval bych poradit jaky Robin OIL by byl nejlepší když bych boilie chtěl na kratké vycházky max 1=2 dny ( jedná se mi o příchuť) a ještě bych potřeboval poradit,jaké boilie těsto by jste mi doporučili na obalování boilie ( take se mi jedná o příchuť) chtěl bych to na jaro až podzim děkuji.
Dotaz k produktu: Nikl Boilie mix 3XL

Nikl Team

Dobrý den Pepo,

upřímně - pokud si zakoupíte boilie mix 3XL, který je opravdu naší vlajkovou lodí, příliš Vám nedoporučujeme jej doplňovat Robin oil komplexy. Rozhodně nechceme tvrdit, že boilie nebude fungovat, jistě bude, ale pokud jste se rozhodl pro mix 3XL, doporučujeme Vám do něj originální AMK CSL komplex 3XL. Opravdu se vyplatí trochu si připlatit a použít komplex přesně určený k mixu.

Pokud Vám jde o finanční úsporu, doporučujeme Vám chvíli počkat, v dohledné době se totiž chystáme na trh uvést velké balení boilie mixů, jejichž součástí bude AMK CSL komplex zcela zdarma.

Jestliže se i přes naše doporučení rozhodnete využít do mixu 3XL některý z našich Robin oil komplexů, doporučujeme Vám zvolit příchuť Kolínský losos.

Boilie těsto použijte 3XL, jistě Vás nezklame.

Přejeme mnoho úspěchů, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů