Elektromotor od Shakespeare?

#939 25. 1. 2010

Tom: čau kluci vím že tenhle dotaz není k vašemu výrobku ale věřím že mi poradíte.Našel jsem elektromotor od firmy shakespeare-skp44 za velice výhodnou cenu a chci se zeptat jestli sním nemate nějaké zkušenostti.Mám člun rapid 330 a baterie minkoty 130 jestli v tomhle spojení múžu jezdit větší trasy např.na casienu nebo madarsko předem děkuji za odpověd.

Nikl Team

Čau Tomáši,

abychom si zachovali objektivitu, rozhodně se musíme omluvit a tvůj dotaz ohledně zmíněného elektromotoru nemůžeme zodpovědět,

V první řadě by od nás bylo silně neprofesionální vyjadřovat se k produktům od konkurenčních firem, se kterými navíc nejen že samozřejmě nemáme vůbec žádnou praktickou zkušenost, ale nikdy jsme je neviděli ani na obrázku. Přesně tohle je případ tebou zmíněného elektromotoru.

Omlouváme se, ale na tomto místě si dovolíme připomenout, že naše Poradna i produktové poradny funguje na principu, že nám kapraři posílají (v současné době) opravdu obrovské množství dotazů, které se týkají všeho možného. V rámci vysoké úrovně zákaznického servisu dotazy podle našich možností zodpovídáme co nejrychleji a nejlépe, jak jsme schopní.

Ovšem dotazy směřované na produkty konkurenčních firem jsou skutečně zcela mimo rámec naší poradny a z principu je nemůžeme sofistikovaně zodpovědět.

Věříme, že je naše odpověď velmi snadno pochopitelná a není těžké ji přijmout.

Nezbývá nám, než Vás v tomto případě odkázat na zákaznický servis či poradnu některého z českých dovozců firmy Shakespear..

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů