Jaké je využití pelety 3XL?

#950 26. 1. 2010

Daniel: Dobrý den,
na jaro se chystám poprve použit produktovou řadu 3XL. Jelikož jsem začátečník, poprosil bych stručné vysvětlení jaký je základní rozdíl v použití 3XL pelet a mraženek, míněno jako nástraha. Jsou pelety určeny spíše pro krátkodobé výcházky, s ohledem na rychlejší rozpad a uvolňování signalů? Liší se nějak atraktivnost, použité složky ?

Diky moc,

Dan
Dotaz k produktu: Nikl Pelety 3XL

Nikl Team

Dobrý den Danieli,

Všeobecně rozdíl mezi boiliesem a peletou je v rozpustnosti. 3XL pelety pod vodou vydrží 2 až 8 hodin dle velikosti pelety, teploty vody, proudění vody a aktivity malých ryb. Díky vyšší rozpustnosti se pelety hodí na krátkodobý rybolov. Na druhou stranu se pelety díky rozpustnosti nehodí na lov velkých kaprů, kdy je potřeba čekat na záběr delší dobu. Boilies narozdíl od pelet odolá tlaku bílých ryb.

Pro krátkodobý rybolov doporučujeme použít nabustrované pelety 3XL, nebo boilies 3XL obalené boilies těstem 3XL. Určitě se dá i během krátké vycházky chytit i velký kapr. Použijte boilies 3XL, nebo kombinaci plovoucího a potápivého 3XL. Aby jsme uzavřeli celou řadu produktů 3XL  zmíníme se o dipu 3XL, který oceníte jak při krátkých vycházkách i lovu velkých kaprů. Kdy použít dip poznáte pouze na náladě kaprů.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů