Boilie a pelety na střední tok Labe?

#972 28. 1. 2010

Tomáš Grősser: Dobrý den,chtěl bych se zeptat jaké boilies popřípadě v kombinaci s peletami by bylo vhodné použít k lovu kaprů na řece labi,kterou plánuji navštívit v polovině května.Zůstává otázka jestli v tuto dobu nepoteče sněhová voda z hor a zda tato voda má záporný či jiný vliv na lov kaprů.Předem děkuji za odpověď.Jde o střední tok labe. Tomáš

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

 je možné, že v tuto dobu bude ještě na některých místech zvýšený průtok. Je důležité sledovat jak se situace vyvíjí a dle toho se pokusit zvolit optimální termín. Celkově vzato se dá ale říci, že v tomto termínu by se na středním toku neměla valit sněhová voda a situace by měla být už dobrá.

 Na Labi se nám minulou sezonu naprosto dokonale osvědčilo boilie Krvavé peklo s příchutí Švesta - máta a Krakatice, případně stálice 3XL a Mojito. Velice dobře zde fungují Halibut pelety nebo Halibut red pelety, ale opravdovou bombou jsou pelety 3XL a Mojito, které vyrábíme z prakticky stejných mixů a aditiv jako mražené boilie 3XL a Mojito. Jsme si jisti, že s ani jedním z výše zmíněných druhů krmení neuděláte chybu a pokud se ve Vašem okolí budou kapři vyskytovat, jistě si dobře zachytáte.

 Přejeme co nejvíce úspěchů, Nikl team.

 

Návrat na přehled dotazů