Jak se připravit na 24h závody?

#981 30. 1. 2010

Petr: Dobrý den jedu na 24h závody na soukromý revír assuán a chtěl bych vás poprosit co bych si měl vzít sebou za nástrahy a návnady strop mám 3200kč.Sám jsem přemýšlel o boilies krvavé peklo,kapřích bonbonech,fluoro pop up,pelety,ořechymethod mix a tekutý booster.
Ale nevím kolik čeho vzít v jakých příchutích atd. děkuji vám předem za odpověd:))

Nikl Team

Dobrý den Petře,

čtyřiadvacetihodinové závody jsou velmi krátké na to, abyste zkoušel taktizovat a jakkoliv se pokoušet o ulovení velkých ryb.

Je potřeba nachytat co nejvíce a nejrychleji ryby menší a tomu podřídit jak taktiku, tak samozřejmě i výběr krmení. Pro Váš účel bychom doporučili určitě boilies 3XL v menším průměru 16mm, které rozhodně dipujte v dipu 3XL. Dobrou taktikou bude nadlehčení této malé kuličky s pomocí okrájeného pop-ups boilies 3XL oranžové barvy. Nástrahy bychom doporučili balit do boilies těsta 3XL.

K nástraze přidávejte peletky 3XL, předem zalité boosterem 3XL. Přidat můžete také method mix Red Spice, v němž stejnětak využijete booster 3XL.

Tohle by byla naše jednoznačná volba pro takovýto typ závodů. Bohatě Vám postačí 2kg mraženého boilies 3XL, těsto, dip, booster, 2kg pelet 3XL ve verzi 10mm a 3kg balení method mixu Red Spice.

S touto kombinací se s přehledem vejdete do Vámi udaného finančního rozpočtu a budete mít jednoznačně to nejlepší, co vůbec můžete pro takové závody použít. My sami bychom volili naprosto stejně.

Přejeme pěkný den!

Návrat na přehled dotazů