použití montáže

#9830 23. 2. 2016

Zdeněk: Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,zda tuto montáž doporučíte i na klasické běžné dna rybníků,kde není až tak velký nános bahna,nebo volit jinou montáž a popřípadě jakou?
Mimoto jsem viděl video na netu,kde přímo pan k.Nikl tento návazec použil a moc mne zaujalo,hlavně ta možnost posouvání návazce a také že při přetržení ryba zůstane "volná".
A můj poslední dotaz,chtěl jsem si toto zakoupit na veletrhu FOR FISHING,ale koupil jsem jen háčky Longshank,mountsnaggery a rig rings.Po několika dotazech jsem pak už toto zapoměl,lze poslat poštou třeba jen v obálce,když bych chtěl jen to?
Děkuji moc za odpověď a za spoustu užitečných rad.
Dotaz k produktu: Safety Helicopter Rig - montáž do bahna

Nikl Team

Dobrý den, tuto helicopterovou montáž můžete použít kdykoli a kdekoli. Jedná se o sestavu, se kterou nahodíte daleko a 100% se Vám nezamotá. Další výhodou je lov na bahně. Právě proto, že je celý systém posuvný, si nastavíte vzdálenost návazce od nástrahy. Olovo zapadne do řídkého bahna a návazec zůstane volný. Dále pal při lovu v trávách to má své výhody, kdy Vám olovo nezatáhne návazec do travin. Pokud by se Vám stávalo, že se Vám systém na helicoptéře posouvá, stačí jen dotáhnou gumičku, která tento jezdec fixuje. Samozřejmě Vám zašleme co potřebujete, stačí si udělat objednávku.

Pěkný den, Nikl Team

Návrat na přehled dotazů