Přidání EO máta do komplexu švestka-máta?

#998 1. 2. 2010

Marek: Ahoj chlapci je možne do zmesi KP+AK švestka-mata pridat aj EO mata alebo to bude už moc prevonane.A čo možem do nho pridat aby som zvišil vahu zmesi ale neznižil kvalytu??Dakujem
Dotaz k produktu: Krvavé peklo boilies mix

Nikl Team

Ahoj Marku,

boilie mix Krvavé peklo s komplexem Švestka-máta prošel minulou sezonu opravdu důkladným testováním. Z toho důvodu si myslíme, že není ani v nejmenším třeba jej nějak dále upravovat. Co se týče přidání EO máta - můžete to vyzkoušet, ale nedoporučujeme přidat příliš moc. Sami jsme s dávkováním tohoto originálního esenciálního oleje dlouho laborovali a nejúspěšnější poměr naleznete právě v komplexu Švestka - máta.

Pokud chcete mít boilie těžší (z důvodu většího dohozu kobrou nebo pro použití na řece), doporučujeme Vám přidat trochu drcených skořápek z mušlí. Orientačně zhruba 5%. Nemusíte se však bát, že by bylo boilie Krvavé peklo příliš lehké. I po vysušení je těžší než většina boilie.

Na zatížení boilie Vám doporučíme ještě jeden drobný trik - těsně před použitím si boilie dejte do kyblíku s vodou a nechte chvíli nasáknout. Po nasáknutí trochy vody Vám z kobry také poletí dále.

Přejeme pěkný den, Nikl team.

Návrat na přehled dotazů