Články

NABÍDKA PRÁCE - FAKTURACE / EXPEDICE

7. 6. 2018, Nikl Team

Hledáme do našeho kolektivu nového zaměstnance na pozici FAKTURACE / EXPEDICE

Celý článek →

IBCC Balaton 2018

14. 5. 2018, Nikl Team

Další ročník fantastických závodu IBCC máme za sebou. Během necelého týdne jsme zažili spousty zážitku, emocí, adrenalinu a samozřejmě krásnou rybačku.

Celý článek →

Nikl&Sonik Extreme Casting Show 2018 - výsledky

11. 4. 2018, Nikl Team

4. ročník Nikl&Sonik Extreme Casting Show 2018 je za námi. Na letošní ročník nám opravdu vyšlo počasí a to je pro tuto soutěž také velice důležité. V tomto krátkém článku se můžete podívat na několik fotografií z tohoto závodu a také samozřejmě na výsledky jednotlivých disciplín.

Celý článek →

1. Podpora mládeže 2018

27. 3. 2018, Jirka „Scopex“ Majer

I v tomto roce jsme si pro naše mladé, začínající kapraře připravili několik akcí pod názvem "Podpora mládeže". Jsme přesvědčeni o tom, že tento projekt má budoucnost a proto to děláme!

Celý článek →

Nikl&Sonik Extreme Casting Show 2018

6. 3. 2018, Nikl Team

Padne letos opět nový český rekord v hodu do dálky? 4 .ročník extrémní soutěže v hodu do dálky se blíží. K této královské disciplíně jsou již tradičně připojeny i jiné dovednostní soutěže. Jednou z nich je hod prutem na přesnost a druhou je hod carbonovou kobrou na přesnost.

Celý článek →

Zářijový týden na pískovně

21. 2. 2018, Nikl Team

Na tuto týdenní výpravu jsem se těšil již delší dobu, jelikož to pro mě byla letošní prví a poslední akce na celý týden. Tudíž jsem se na ní i v klidu připravil. Vyrazit jsme se chystali na pískovnu, na které jsem lovil již minulý rok. Ale nepovedlo se mi ulovit to, kvůli čemu jsem na tuto vodu vyrazil. Letos se ale karta obrátila.

Celý článek →

Slovenský rekord kapra 30,70kg - MGS!

9. 2. 2018, Nikl Team

Priatelia rybári, dovoľte mi sa s vami podeliť o zážitok z úlovku, ktorý pre mňa znamenal naozaj veľa a to nie len vďaka veľkosti. Predchádzalo mu totiž množstvo dní, nocí, týždňov a dokonca rokov, kým sa mi takéto niečo podarilo, ale poďme pekne po poriadku.

Celý článek →

Přednášky a výstavy 2018

20. 11. 2017, Nikl Team

Sezona 2017 se pomalu ale jistě blíží ke konci. Byl to pro nás velice úspěšný rok jak po pracovní stránce, tak po rybářské. Opět se nám dařilo na prestižních kaprařských závodech, ale i v osobním rybaření. V roce 2018 máme pro vás naplánovaných hned několik předváděcích akcí, přednášek a výstav, kde nás můžete zastihnout. Přednášet bude již tradičně Karel Nikl a Jirka "Scopex" Majer. Od Karla Nikla se můžete na premiérové shlédnutí nového filmu pod názvem Poslední zbytky Ticha a přednášku s názvem Champion of Champions. Jirka "Scopex"Majer si připravil přednášku z jeho sezony 2017 pod názvem Lov říčních kaprů a samozřejmě nebude chybět jeho video ze sezony 2017.

Celý článek →

Vymanit se z nadvlády zbytečností

15. 11. 2017, Nikl Team

Dlouho mě na lovu velkých kaprů děsila jedna věc, a tou je bezesporu ona ohromná halda vybavení, kterou s sebou většina lovců k vodě bere. Odrazovala mě natolik, že jsem se několikrát radši nechal zlákat naprosto jiným plánem a rybařina musela z cesty. Uznávám, že na dlouhých výpravách se zkrátka bez nutného vybavení neobejdete, ovšem já si nemohl pomoct – stále mi připadalo, že vybavení je hodně i během krátkých výpadů k vodě, a to jsem si vždy sbalil pouze strohé minimum. Vyvstává však otázka, zdali to skutečně bylo minimum a o jeho strohosti dnes pochybuji 2x tolik. Ale o tom později…

Celý článek →

Francouzští velikáni – počasí navzdory

12. 10. 2017, Tomáš "Tomka" Čermák

Na jaře mě čekala má první výprava na francouzské jezero o velikosti 800ha. Nejen z důvodu velikosti vodní plochy, nebrali přípravy konce, důležitým prvkem bylo i jak již naznačuje nadpis – vrtošivé počasí. Avšak žádné povětrnostní podmínky nás s parťákem Jirkou „Scopexem“ Majerem nemohli zastavit v honbě za francouzskými klenoty.

Celý článek →