Volba nástrah a návnad

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#14115 13. 10. 2019 AKCE - Konopné semínko

Stigl: Dobrý den, je konopí vhodné na zimní měsíce na řeku? V jakém množství? Jaký Bojlis doporučujete to ke konopí? Děkuji
Dotaz k produktu: AKCE - Konopné semínko, Boilies v dipu, Hotové boilies Devill Krill

Nikl Team

Dobrý den, konopí je díky minimálnímu průměru vhodně jako doplňkové krmení i v zimních měsících. Doporučujeme vnadit cca 2 lopatky na montáž. Boilie do studené vody zvolte určitě Devill Krill a Kill Krill Attract. Pro rychlejší chytání doporučujeme použít boilies v dipu.

Pěkný den, tým Nikl

#14111 11. 10. 2019 Hotové boilies Devill Krill

Radim: Dobry den,
mate v planu se u Devill Krill boiliesu venovat i v mensich velikosti napriklad 10 nebo 12mm pro method feeder?

Dekuji za odpoved
Dotaz k produktu: Hotové boilies Devill Krill

Nikl Team

Dobrý den, roky jsme vyráběli 150g boilies o průměru 11mm, ale cca před dvěma lety jsme to z nabídky vyřadily. Nyní vyrábíme nejmenší průměry boilies 15mm a o menším prozatím neuvažujeme.

Díky za pochopení, tým Nikl

#14096 8. 10. 2019 Zimni období

Jaroslav: Dobry den, hodí se boilie MGS na chytání v hodně studené vodě.? Popřípadě jaké řady boilie zvolit?
Dotaz k produktu: Pelety MGS, Hotové boilies Devill Krill

Nikl Team

Dobrý den, s MGS máme dobré zkušenosti i v zimní vodě. každopádně do chladné vody doporučujeme použít řadu produktů Devill Krill a Kill Krill Attract. 

#14080 3. 10. 2019 hodí sa 68 do chladnejšej vody ?

René: Zdravím, chcem sa spýtať či je vhodné používať 68 v chladnejšej vode, konkrétne teraz v októbri .
Ďakujem
Dotaz k produktu: Hotové boilies 68, Esence KN

Nikl Team

Dobrý deň.

Určite áno. Pokiaľ teplota vody ešte neklesla pod 8 stupňov je 68 výborná voľba, potom už treba siahnuť po našej zimnej tutovke Devill Krill. Na túto chladnejšiu vodu by sme však odporučili boilies pred použiťím jemne pokvapkať esenciou totožnej príchute, čiže v tomto prípade  esenci 68.

Nikl Team

#14075 2. 10. 2019 Nástraha

Ondřej: Ahoj
Chtěl bych se poradit ohledně boilies,dipy atd na listopad,prosinec. Jednná se o nádrž asi 40ha s hloubkou od mělčiny(přítoku) do cca 3.5 metru.3.5 metru pokrývá většinu revíru a je to spíše placka,u hráze bude zřejmě hloubka větší cca 6 metrů odhadem(nezmapováno),jediný zlom je po obvodu kdy je hrana v 5metrech od břehu z 1 do cca2.5 metru.V ostatním ročním období nemá problem nachytat kapry cca 7-10 kg,klasika z odhozu ale přijde ochlazení vody pod 10 stupnu a se záběrama je konec.Od jara do podzimu je voda dosti navštevovaná a převážně se chytá na boilies,kdy přijde víkend a do vody se to sype v desítkách kil plus taková ta klasika partikl a kuku.Máme vyzkoušeno když se opravdu masivně krmí tak se ryba této části vyhýbá než přitahuje.Jaká taktika by byla v tomto období a nádrži vhodná,při min. rybí aktivitě a už z menšim rybářským tlakem.
Děkuji za radu.

Nikl Team

Dobrý den, dle vašeho popisu doporučujeme lovit s minimálním množstvím návnady. Jako nástrahu doporučujeme vyzkoušet Criticals boilies Gigantica 24mm a nakrmte pouze ccca 20-30ks totožného ready boilies do většího prostoru. S ochlazující se vodou by jsme šli lovit spíše na hlubší část revíru. Jako druhou variantu doporučujeme řadu produktů Devill Krill.

Ať se daří, tým Nikl

#14060 26. 9. 2019 Criticals

Adrián: Dobrý deň chcem sa spýtať či Criticals sa majú dávať pod háčik iba samotná jedna gulka alebo môžem dať dve poprípade criticals + pop up. Ďakujem
Dotaz k produktu: Criticals boilies

Nikl Team

Dobrý deň.

Crititals môže použiť v pohode pod háčikom aj dva aj tri kusy. V žiadnom prípade však nie spolu s Pop-Up. Vznikla by tak celej zostave nástrah už moc veľká vyplívavosť (plávanie) a celá zostava by plávala vo vodnom stĺpci a to už je neprirodzené.

Nikl Team

#14041 19. 9. 2019 Boilies v dipu

Martin: Ahoj chtěl bych se zeptat které boilies bude lepší do studené vody na začátku října 3XL nebo Devill Krill
Dotaz k produktu: Boilies v dipu, Boilies v dipu

Nikl Team

Dobrý den, oba druhy jsou do studené vody super, ale pokud by jsme měli vyzdvihnout pouze jeden, je to Devill Krill.

Pěkný den, tým Nikl

#14030 16. 9. 2019 Příchutě

Antonín: Dobry den přecházím na vaši značku a chtěl bych se zeptat na nějaké kuličky co doporučujete za každé rady budu rad děkuji

Nikl Team

Dobrý deň.

Na začiatok určite skúste našu topku boilies Gigantica a na druhý prut ak bude mať voda teplotu nad   stupňov boilies Kill Krill a ak bude pod  stupňov tak boilies Devill Krill. Ak budete chcieť skúsiť aj väčšie jedince určite neprehliadnite Boilies Criticals v rôzych príchutiach, ktoré jemne pokvapkajte príslušnou esenciou.

https://www.nikl.cz/p4365-hotove-boilies-gigantica.php

https://www.nikl.cz/p2022-hotove-boilies-kill-krill.php

https://www.nikl.cz/p3027-hotove-boilies-devill-krill.php

https://www.nikl.cz/p4367-criticals-boilies.php

https://www.nikl.cz/p5887-esence-kn.php

Držíme palce

Nikl Team 

#14028 15. 9. 2019 extasy

Tomáš: Dobrý den,
tím, že řada extasy konči, co podobného doporučíte místo ní? Třeba s podobným složením?
Díky
Dotaz k produktu: Hotové boilies Extasy

Nikl Team

Dobrý deň.

Namiesto Extasy skúste určite Boilies 68. Všetkým v teame sasa nám na neho veľmi darí a nie len nám...

Nikl Team

#14024 12. 9. 2019 volba příchutě

Tomáš: Dobrý den. prosím o radu ohledně příchutě koule . Jedu na konci září na 3 denní výpravu a nemám páru jakou příchuť zvolit . doteď mi fungoval Kill Krill a Krill Berry ale teplota přes noc se dost mění a začíná být chladno a chceme si s klukama slušně zachytat a nevím jestli už nebude lepší změnit příchuť. jedu na neznámou vodu a je větší než jsem zvyklí ( chytám na rybnících do 5 ha a tenhle má 15ha a je dost pod tlakem rybářů) . Poraďte mi prosím co by mohlo fungovat a zajistit nám aspon trochu záběrů nejde nám ani o moooc trofejní ryby , potěší i dorostenci , chceme si spíš zachytat. Vím že to nejde na 100 procent mít ale aspoň radu zkušeného oceníme . Děkuji Tomáš

Nikl Team

Dobrý den, Kill Krill bude dobrá volba. Ale na chladnější vodu doporučujeme jednoznačně řadu produktů Devill Krill a MGS. Na rychlejší chytán zvolte Attract Hookers, které se podstatně rychleji rozpouští než klasické boilies, jsou vyrobeny ze stejného mixu jako boilies a fungují skvěle. Dobré je ještě nástrahu obalit do totožné ready pasty.

Pěkný den, tým Nikl

«« předchozí 1 2 3 129 130 131 132 133 258 259 260 další »»