Ostatní

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#621 2. 12. 2009 Doprava na Slovensko?

milan: ahoj nikl team, chcel by som sa vas spitat chcme si od vas kupit 3xl boilies asi 150kg a som zo slovenska a že kolko stoji postovne alebo za cestu približne dakujem wopred .:))

Nikl Team

Ahoj Milane,
pokud máš v plánu objednat větší množství krmení, kontaktuj nás emailem na adrese nikl@nikl.cz a samozřejmě vymyslíme individuální způsob a podmínky dopravy.

Pěkný den!

#614 29. 11. 2009 Akce a výstavy

Josef: Ahoj , chtěl bych se zeptat , zda se vaše firma bude prezentovat , na nějaké rybářské výstavě či akci typu např. For-fishing ?

Předem dík za odpověď .

Nikl Team

Ahoj,

samozřejmě, stejně jako každý rok, i letos budeme s Nikl Teamem přítomni na celé řadě kaprařských akcí. Budeme se účastnit řady různých rybářských výstav, show, přednášek a srazů, které už tradičně patří ke kaprařským aktivitám, jež nás plně zaměstnávají prakticky po celou zimu a brzké jaro.

Naše odpověď je tedy ano, i na pražském festivalu For Fishing budeme mít zastoupení. Na naší expozici bude přítomná podstatná část Nikl Teamu a řada renomovaných kaprařů také ze zahraničí. Náš stánek nikdy nepřehlédnete. Každý, kdo výstavy pravidelně navštěvuje, Vám potrvdí, že expozice Nikl se vždy stane „epicentrem“ každé akce. Vždy u nás panuje výborná nálada a jsme obléháni davem kaprařských nadšenců.

Přijďte se za námi mrknout i Vy, budeme se těšit!

00614_foto-1.jpg
00614_foto-10.jpg#598 20. 11. 2009 konzervace boilies

zbyněk: dobrý den chtěl jsem se zeptat jak dloho lze skadovat boilies zmrazením bez ztráty kvlity chtěl jem si vyrobit zasobu na na jarní měsíce děkuji za odpověd

Nikl Team

Dobrý den Zbyňku. Boilie vydrží zamrazené ve stejné kvalitě po velmi dlouhý čas. Je ale nutné dodržet několik základních zásad. 1,Boilie je třeba před zamrazením několik dní vysušit. 2,Uzavřít do pevného sáčku, nejlépe více vrstev, aby boilie nepšejímalo ostatní pachy a nebo naopak neuvolňovalo pachy a tím neznehodnotilo zamrazené potraviny atd. Tam kde je obal uzavřen je nejleší ještě přetáhnout pevnou lepící páskou. 3,Boilie po dobu sklaováním opakovaně nerozmrazovat a nezamrazovat, dochází tak k nezvratným strukturálním a jiným změnám.

  • boilie si rozdělte na malé dávky, které budete postupně odebírat a okamžitě spotřebujete nebo dále sušte

Pokud dodržíte tyto základní zásady, neměl by být se skladováním boilie žádný problém.

S pozdravem Nikl team

#591 19. 11. 2009 carpshow

majo: Dobrý deň. Chcem sa spýtať či budete mať zastúpenie na carpshow v Bratislave vo februári a či tam budete aj predávať svoje produkty. ďakujem.

Nikl Team

Dobrý den. Této akce se s naším teamem určitě zúčastníme, ale které konkrétní produkty s sebou do Bratislaavi dovezeme ještě nevíme. Je nad naše síly ssebou vzít celý sortiment všech firem, které distribuujeme.

Pokud máte zájem si prohlédnout nebo zakoupit nějaké konkrétní produkty, dejte nám vědět před konáním akce vědět a my Vám budete schopni vyhovět.

S pozdravem Nikl team

#588 19. 11. 2009 váha olova

Milan: Ahoj chlapi,
stále uvažuji jaké mohu použít max.olovo,myslím tím v bočnm závěsu,když pouze nahazuji. Vím, že je to dle kvality prutu.Existuje nějaká obecná rada nebo doporučení?
Mám pruty 3 libry, délka 390cm.
Děkuji za názor.

Nikl Team

Dobrý den Milane. Vše záleží od kvality prutu, řekněme že zátěž do 160gr by měl zvládnout odhodit každý lepší kaprový prut s test křivkou 3lb. Ale obecně to určit není možné, každý prut je jiný.

S klidem ale můžeme říct, že pruty které nabízíme, jsme poctivě otestovali a dovolíme si tvrdit, že každý z nich zvládne odhodit tahem olovo 200–250gr. Jako extrém uvedeme, že pruty Max Nollert Temptation MK2 si poradí i s říčnímy olovy 350gr!!!

S pozdravem Nikl team.

#577 16. 11. 2009 vejce

Ondra: Zdravím, mám dotaz kolik vajec do bolie mixu Ptačí zob 2kg diky ONDRA

Nikl Team

Dobrý den Ondro. Počet vajec je závislý na jejich velikosti a množství dalších tekutých atraktorů. Začněte na počtu 6 a podle potřeby přidávejte další až bude mít těsto potřebnou konzistenci.

S pozdravem Nikl team

#574 16. 11. 2009 DVD Česká kaprařina s Karlem Niklem

Radim: Ahoj, na webu jsem našel DVD Česká Kaprařina s Karlem Niklem a chtěl bych se zeptat zda se jedná jen o videa ,která jsou na MKR a nebo je to něco jiného ?Díky

Nikl Team

Ahoj Radime,

ano, máš pravdu. Tohle DVD je jakousi „kompilací“ jednotlivých videí, které Karel natočil pro MRK. Videa jsou na DVD ve vysoké obrazové i zvukové kvalitě a jsou seřazena v přehledném menu především pro rybáře, co dají přednost sledování filmu v DVD kvalitě na televizi před přehráváním streamovaných videí na monitoru počítače.

#573 15. 11. 2009 Hotové boilies Karel Nikl

Norix: Pozdravujem, otázka pre Nikl team. Plánuje firma Nikl začať vyrábať hotové boilies? Ak áno, kedy ich môžme očakávať na trhu?

Nikl Team

Ahoj Noro,

dobrá otázka. Rozhodně plánujeme začít s výrobou a prodejem hotového boilies. S testy jsme začali již v minulém roce a technologii a receptury máme vyladěné. Otázka, kdy s hotovým boilies příjdeme na trh však závisí především na technické stránce výroby. Protože jsme během roku opravdu neuvěřitelně vytížení výrobou mraženého boilies, po kterém je stále obrovská poptávka, nebylo pro nás dosud technicky možné začít vedle toho i s výrobou hotového boilies. V současné době ale pracujeme na velkých změnách v organizaci výroby, která by nám v konečném důsledku měla umožnit vyrábět vedle oblíbených mraženek také hotové boilies.

Měj se pěkně Noro a ať se daří!

#570 14. 11. 2009 rada ohledne boili

olin: Zdar chlapi.Chtel bych se s necim poradit.Po uvareni a ususeni boili prechovavam v mrazaku odkud si vzdy podle delky rybareni odeberu urcity pocet kulicek.Obcas se me stane ze me napr.po petidenni vyprave par boili zbyde.Co s nim?Muzu ho znovu zamrazit(jednou nebo i vicekrat?) a nasledne plnohodnotne opet pouzit?Nebo to nedoporucujete?Dik za odpoved.

Nikl Team

Dobrý den Oldo. Boilie Vám nedoporučujeme opakovaně zamrazovat, protože v průběhu tohoto procesu může docházet k nechtěným změnám struktury atd.

Boilie které nespotřebujete přechovávejte v prodyšných sacích do další výpravy. Nebojte se používat i kuličky tvrdé jako kámen, v určitých situacích se Vám mohou hodit.

Nebo je můžete dát na konci výpravy kapříkům jako takový malý pozdrav na rozloučenou. :-)

S pozdravem Nikl team.

#561 10. 11. 2009 Závody pro kvalifikaci na WCC?

Jirka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde naleznu závody popřípadě termíny, kterými se kvalifikuji na mistroství světa v chytání kaprů? Děkuji!

Nikl Team

Dobrý den Jirko,

pokud jsme informováni správně, mělo by něco takového letos skutečně proběhnout. Protože Jarda Těšínský se už řadu let angažuje na WCC a je i jedním ze sponzorů tohoto závodu, je údajně případný start týmů z CZ v jeho kompetenci. Kromě českých „štamgastů“, kteří na tomto závodě startovali již několikrát, hodlá ostatní startovní místa pro české kapraře obsadit zvláštním způsobem. Jarda zamýšlí uspořádat na svém sourkomém rybníku Hejlov závod pro zájemce o start na WCC 2010 a ti, kdo na Hejlově zachytají nejlépe, pak budou mít právo si zaplatit startovné na WCC a reprezentovat CZ. Trošku zvláštní je, že letos Jarda odmítl poskytnout jedno tradiční startovní místo vítěznému týmu z Carp Ligy, pořádané Carp Clubem ČR.

Více o této záležitosti bohužel nevíme a v případě zájmu Vám nezbyde než se obrátit přímo na Jardu Těšínského.

Přejeme hezký den!

«« předchozí 1 2 3 137 138 139 140 141 142 další »»