Ostatní

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#488 21. 10. 2009 DVD nebo Kniha

Zdeněk Fišer: ahoj, chtěl bych se zeptat jestli do Vánoc nebudeš vydávat nějaké nové DVDčko nebo knihu

Nikl Team

Dobrý den Zdeňku. Kvůli velké pracovní vytíženosti Karlovi bohužel nezbývá na psaní knihy čas. Do těchto Vánoc se tedy žádné nové publikace bohužel nedočkáte.

Co se týká DVD, je v plánu sestřih úspěšné letní výpravy na Cassien. Toto video bude k vidění na výstavách a dalších akcích. Do budoucna však máme v plánu zpracovat nějaký videomateriál z našich výprav a podělit se touto formou o naše zážitky s ostatními.

S pozdravem Nikl team.

#477 19. 10. 2009 Množstevní sleva

meny: Dobrý den mám dotaz při odběru více jak 10 kg boilies dáváte množstevní slevy ?

Nikl Team

Dobrý den,
odběr 10kg boilie je naprosto standardní a nevztahuje se na něj žádná množstevní sleva.

#450 11. 10. 2009 Zelene peklo - Green Hell

David: Dobry den,mam dotaz ohledne zavodu zelene peklo.Na jake boilie David z Lumirem chytali?Myslim,ze to bylo jako stvoreny pro 3xlko nebo mojito.Dekuji za odpoved a blahopreji k druhemu mistu.I kdyz to dlouho vypadalo na misto prvni,tak ten posledni den souper zamakal a prechytal Nikl team.Skoda,ale druhe misto taky super.Gratulace i Tomasovi z Habakukem za imperialbaits za 5 misto.Super prace!

Nikl Team

Dobrý den Davide,
velice děkujeme za gratulace! Kluci makali opravdu jako Japonské stroje a jejich úspěch byl skutečně zasloužený…
Na Vaší otázku dostanete odpověď až v připravovaném reportu, který co nejrychleji uveřejníme v rubrice „Zprávy od vody“, kde se kluci podrobněji rozepíšou o používaných návnadách, nástrahách a úspěšných taktikách.
Ať se daří!
S pozdravem Nikl team

00450_dsc_0398.jpg


#442 9. 10. 2009 výhodné balení mraženého boilie

Roman: Dobrý den.Zajímalo by mne,jestli prodáváte mražené boilí i ve větším balení.Popřípadě jestli je větší balení cenově zvýhodněné.Děkuji.

Nikl Team

Dobrý den Romane. Mražené boilie prodáváme pouze v balení o hmotnosti 1kg. Pokud by jste měl zájem o velký jednorázový odběr mraženého boilie, bude nejlepší se domluvit telefonicky přímo s Karlem Niklem a ten Vám určitě vyjde vstříc. Vaši připomínku bereme na vědomí a budeme se jí zabývat.

S pozdravem Nikl team

#231 4. 8. 2009 Poděkování

Jaroslav Vodehnal: Dotaz zatím nemám, ale poděkování Vám, že jste se mi ozvali ohledně dotazu na Radka Nechvila. Myslel jsem si že ho znáte neboť jsem na Vašich stránkách viděl jeho dotaz ze dne 9.7.09 dotaz č.135 a pak fotku s kaprem.Ale už jsem mu na stopě a tak ho snad najdu. Díky a hodně velkých kaprů Váš obdivovatel Jarda Vodehnal

Nikl Team

Ahoj Jardo, bohužel není v našich silách si pamatovat všechny uživatele co napíší do poradny, ale díky datu a zprávě jsem dohledal jeho dotaz a kontaktní email, který ti zasíláme na email.

#205 30. 7. 2009 Kontakt

Radek : Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně vlastních směsí. Sháním kontakt na Petra Košičára, poradíte mi prosím? Děkuji.

Nikl Team

Dobrý den,
s Peterem nejsme v žádném kontaktu, ale tušíme, že více spolupracuje s Michalem Kučerou. Zkuste www.mikbaits.cz

#200 28. 7. 2009 Kontakt

Jaroslav Vodehnal: Scháním kontak na bezvadného člověka a kamaráda Radka Nechvila. Pracovní povinnosti nás rozdělili.

Nikl Team

Dobrý den,
omlouváme se, ale bohužel netušíme jak bychom Vám mohli pomoci. Nikdo z nás Radka Nechvila nezná.

#178 22. 7. 2009 film Cass 09

Jan Kořenek: Dobrý den, na snímcích z parádní reportáže z Cassienu je vidět, jak členové KNT a IBT natáčejí úlovky kamerou, chtěl bych se tedy zeptat, zda někdy do budoucna bude na trhu i DVD z této exklusivní výpravy?Nebo jsou záběry jen pro Vaše interní využití a památku? :) A co DVD z jiných Vašich výprav, myslel jsem tím např. Itálie...Je možné tyto někde sehnat?Díky za odpověď.

Nikl Team

Dobrý den! Koncem roku zpracujeme DVD z naší letošní úspěšné výpravy na Cassien. Toto DVD budete mít možnost vidět na některé z kaprařských akcí, probíajících v zimě, nebo na Brněnském veletrhu. Zatím však neplánujeme volný prodej těcto DVD, možná do budoucna.

S pozdravem, Nikl team!

#82 25. 6. 2009 Skladování komplexu Food Signal

Norix: Nazdar, dneska som si u vás objednal zmes a AK FOOD SIGNAL. Chcem sa opýtať do kedy musím AK spracovať aby sa nepokazil?
Dotaz k produktu: Food Signal komplex

Nikl Team

Čau Noro, u tekutého komplexu Food Signal je důležité, jakým způsobem ho skladuješ. Protože v něm jsou obsaženy výhradně čistě přírodní výtažky a extrakty bez jakýchkoliv stabilizátorů, je o něco náchylnější ke skáze než klasické aminokomplexy. Není ale potřeba mít obavu, pokud budeš komplex Food Signal skladovat na chladném, stinném místě, vydrží Ti i déle než rok.

Přesto doporučujeme náš nejoblíbenější způsob „skladování“ tohoto produktu a to v podobě naváleného boilies. Z komplexu a mixu si uválej boilies co nejdřív a nechej pořádně prosychat… :-) To je opravdu nejefektivnější skladování Food Signalu, nechej si ho pořádně vytvrdnout..

#40 11. 6. 2009 Jameson pro všechny

simansky § habakuk: Test pro cely tým... Při jaké teplotě vody a v jakých podmínkách je nejvhodnější podávat zahraniční produkt Jameson. Jaké je doporučené dávkovaní této suroviny na den ? Myslite že 1l tohoto bustru denně je dostačujicí ??

Nikl Team

Dobrý den pánové. Tento bezkonkurenční produkt je vhodný pro použití při všech teplotách vody a vzduchu. Horní hranice dávkování se odvíjí dle fyzických schopností testovaného jedince. Otimální denní dávka je přibližně 0,7l a silnější jedinci mohou být konfrontováni i s množstvím dvoj až trojnásobnným. :)))

«« předchozí 1 2 3 139 140 141 142 další »»