Ostatní

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#4467 20. 12. 2011 Kill Krill

Honza: Chtěl bych se zeptat kdy uvedete na trh boilies Kill Krill

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

boilies Kill Krill uvedeme na trh v přístím roce. Již nyní jej však můžete objednat buď telefonicky nebo pomocí "poznámky" při dokončování objednávky.

Pěkný den, Nikl team

#4457 17. 12. 2011 Volba prutu pro přívlač

Luboš Nedvěd: Dobrý den pane Nikl,
rád bych se věnoval o něco-víc přívlači, budu vláčet z loďky na Orlíku, popř. na menších tocích. Gumové nástrahy s hlavičkou do 5 g, malé rotačky, malé woblwry 5-10 cm. Cílová ryba - okouni, candát, jelec.
Nemám rád - nesedí mi prity s výrazně špičkovou akcí a tvrdou páteří, po záseku jsem raději za - semiparabolickou akci ( t.j. horní polovina prutu). No, popsal jsem co jsem uměl. Byl by tento prut vhodný, nebo bych mohl jít i do nižší gramáže 3-12 g apod. ? Děkuji za odpověď. Nedvěd
Dotaz k produktu: N'GAGE PURSUIT + PEVNÉ POUZDRO

Nikl Team

Dobrý den Luboši,

při volbě prutu maximálně záleží na Vašich osoobních preferencích, a proto bychom Vám doporučili právě nižší gramáž 3 - 12g tohoto prutu. Pro lov s velmi malými nástrahami a tenčími vlasci či šňůrou bude dle našeho názoru ideální.

Nejlepší možností při výběru prutu je si prut předem osahat a vyzkoušet. Jedině pak máte jistotu, že kupujete věc, která Vám bude vyhovovat.

Pěkný den, Nikl team

#4451 15. 12. 2011 Stojany Amiaud v Brně

Miloš: Ahoj chlapi, budete tento stojan mít i v březnu na výstavě v Brně(pokud teda na výstavě budete)? Chci si ho koupit ale chtěl bych ho prvně vidět...váhám mezi tímto nebo skypodem...
Dotaz k produktu: Stojan CARP`O steel

Nikl Team

Ahoj Miloši,

ano, výstavy BVV se příští jaro účastnit budeme a stojany Amiaud budeme mít určitě s sebo. 

Těšíme se na shledanou, Nikl team

#4447 14. 12. 2011 Rozpoznání jikernaček od mlíčáků

Lukáš: Dobrý den,
dost často vidím např. komentář pod fotkou "tato JIKERNAČKA zabrala na ..." a chtěl bych se zeptat jek se to dá zjistit bez toho, abych kapra musel kuchat???
Děkuji předem.

Nikl Team

Dobrý den Lukáši,

ano, u kaprů se dá poměrně snadno zjistit, jestli se jedná o jikernačku či mlíčáka i bez toho, aniž by jste musel rybu kuchat. Kromě typických znaků postavení ploutí vzhledem k řitnímu otvoru, což nebývá až tak průkazné se samec od samice pozná v období několika týdnů (někdy měsíců) v období kolem tření.

V tuto dobu z ulovených ryb na podložce či při focení řitním otvorem vychází buď mlíčí či jirky.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4446 13. 12. 2011 Rozpustnost PVA punčoch

Jenda: Dobrý den Nikl Team,
zajímalo by mě,jak dlouho vydrží PVA punčocha s naboostrovanýma nebo nadipovanýma peletama než se rozpadne ? Viděl jsem Vaše video kde byly peletky zalité boostrem,podle rady K.N. i den předem a vypadalo to že se PVA vůbec nerozpustí.
Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: Pelety 3XL

Nikl Team

Dobrý den Jendo,

máte pravdu, že pokud Vaše PVA naplníte silně naboosterovanými peletami, rozpustnost připravených PVA punčoch se tochu prodlouží. Nicméně jsme si naprosto jisti, že rozdíl v době rozpustnosti je pouze pár sekund a booster v žádném případě nemůže zabránit rozpuštění PVA.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4443 13. 12. 2011 Mazání navijáků

LaDinO: Dobrý den,
mam dotaz ohledně navijáku shimano jakym spusobem nebo jak se tyto navijáky mají mazat ? A také čím jakou maznicí ? Mam podobný naviják akorad v tribaloví verzi a všiml jsem si že na nich je takoví plastový šroubek kterym se určitě provádí mazaní . Ještě dotaz jak často by se meli mazat navijáky od shimana a jestli byste mi doporučily nějaké ty maznice jestli vůbec něco takoveho je na trhu. Děkuji
Dotaz k produktu: ULTEGRA 14000 XSB

Nikl Team

Dobrý den,

osobně si vlastní navijáky necháváme namazat v odborných servisech. Dle našich zkušeností není třeba navijáky mazat příliš často, ale například jednou za jednu - dvě sezony je dobré nechat navijáky prohlédnout.

S konkrétním mazáním v domácích podmínkách máme minimum zkušeností.

Pěkný den, Nikl team

#4439 12. 12. 2011 Zasílání mraženého boilies poštou

Pavel: Dobrý den
Chtěl bych se zeptat ,jak funguje zasílaní mraženého boilies poštou..díky za odpověď

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

mražené boilies uchováváme v mrazícím boxu až do příjezdu expedičních společností. Poté je boilies expedováno k zákazníkovi. Je možné, že boilies při cestě rozmrzne, nicméně to na jeho účinnosti nic nemění. Po přijetí zásilky můžete boilies uložit do mrazáku či jej rovnou použít nebo nechat dále sušit.

Se zasíláním mraženého boilies jsme nikdy neměli problémy a naši zákazníci jej používají s velkým úspěchem.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4428 8. 12. 2011 Kill Krill

Roman Friedel: Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, kdy budete mít v nabídce boilie Kill Krill, nebo zdali ho budete mít k mání i v Mošnově 16.12.2011. Děkuji Roman

Nikl Team

Dobrý den Romane,

Kill Krill bude oficiálně v prodeji od příští sezony, nicméně již teď si jej můžete pomocí "poznámky" při dokončování objednávky či přímo telefonicky objednat.

Na prezentační akci v Možnově s největší pravděpodobností toto boilie k mání bude.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4425 7. 12. 2011 Uchování boilie a pelet

Honza: Dobrý den chtěl bych se zeptat jak nejlíp uschovat pelety nebo boili zustaly mi z letoška nějaké 3xl a noční můra,tak aby bylo možno použít je na rok děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: Hotové boilies Noční Můra

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

pro uchování boilie a pelet bude naprosto stačit, když jej necháte v dobře uzavřeném originálním sáčku nebo kýbli a zajistíte, že k návnadám nebude pronikat vzduch. Ideální je návnady skladovat v nižší, než pokojové teplotě, ideálně někde ve sklepě či garáži, ale do další sezony hravě vydrží i v bytě.

Pěkný den, Nikl team

#4423 7. 12. 2011 BVV Brno

vitek: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli budete na veletrhu v Brně a jestli tohodle produktu máte dost děkuji.
Dotaz k produktu: Rod Pod Platinium

Nikl Team

Dobrý den Vítku,

ano, Brněnského veletrhu BVV konaného příští jaro se zúčastníme. Oblíbené stojany Platinium před výstavou jistě přiobjednáme, abychom jich byli schopni nabídnout dostatek.

Pěkný den, Nikl team

«« předchozí 1 2 3 71 72 73 74 75 140 141 142 další »»