Ostatní

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#4659 22. 1. 2012 Nálepky

Tomáš Verner: Dobrý den,
chci se zeptat jestli není možnost sehnat od vás nějaké nalepky, našivky popřípadě vlajku?

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

ano, nálepky v několika provedeních a velikostech Vám můžeme zaslat. Pro bližší onformace prosím napište na objednavky@nikl.cz

Pěkný den, Nikl team

#4655 22. 1. 2012 Bivak

pohl petr: dobrý den. chtěl bych si koupit bivak starbaits challenger plus zimní přehoz. máte s ním nějaké zkušenosti? děkuji za odpovědˇ

Nikl Team

Dobrý den Petře,

s tímto bivakem nemáme příliš zkušeností, ale od známých máme informace, že se jedná o povedený velký bivak z dlouhou životností.

Pěkný den, Nikl team

#4654 21. 1. 2012 Kolíky

tomas: dobrý den jsou k uchicení bočnic i kolíky
Dotaz k produktu: Deštník Camou PVC s bočnicí 2,50m

Nikl Team

Dobrý den,

ano, v balení jsou přibaleny kolíky k přichycení bočnice k zemi.

Pěkný den, Nikl team

#4652 21. 1. 2012 Sportovní rybář

Honza: Dobry den,
chci se zeptat jak se mužu stat sportovním rybařem . deduji za odpoved

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

sporotvním rybářem se stává každý, kdo svůj úlovek pustí zpět do vody a dá tak svému soupeři právo dál žít...

Úcta k soupeři a pokora k přírodě je to, co z rybářů dělá sportovní rybáře.

Pěkný den, Nikl team

#4649 21. 1. 2012 Rozdíl mezi GLM extraty

Jarek: Dobrý den,

chtěl bych si od vás koupit 0,5 kg Extraktu GLM. Jaký je rozdíl mezi vašim GLM a GLM od Imperial Baits?

Děkuji

Nikl Team

Dobrý den Jarku,

rozdíl mezi těmito dvěmi extrakty jsme popravdě nikdy příliš důkladně nezkoumali. Jsme velmi spokojeni s naším GLM extraktem, který je původem z Nového Zélandu a nabízíme jej v čisté farmaceutické kvalitě.

Dle popisu extraktu IB by se mělo jednat o shodný extrakt, který však není odtučněný a tím má lepší chuť. Velká část tohoto popisu zní logicky - tuk skutečně podporuje "chuť", ale na druhou stranu se pak výrobek stává mnohem méně rozpustný, což je dle našeho názoru velmi podstatné.

To jsou však pouze spekulace, nikdy jsme v praxi tyto dva extrakty neporovnávali a výše uvedené teorie dokáží potvrdit nebo vybrátit pouze kapři :)

Pěkný den, Nikl team

#4648 20. 1. 2012 Boosterování řepky

zdeněk: Dobrý den, mám dotaz je možná boostrovat řepku s ktrerou krmím a jakým boostrem.
děkuji

Nikl Team

Dobrý den Zdeňku,

jsme přesvědčeni, že boosterování řepky není nutné, jelikož tento partikl je po namočení (případně po uvaření) pro ryby velmi atraktivní i přírodní.

Pokud ale chcete atraktivitu řepky zvýšit či se odlišit od ostatních rybářů, určitě ji boosterovat můžete. Doporučujeme Vám booster přidat do vody, ve kterém řepku máčíte a která následně určitě procento boosteru sama nasaje.

Volba příchuti záleží opravdu na Vás. Osobně bychom volili některou ze sladčích příchutí či naši nejoblíbenější stálici 3XL.

Pěkný den, Nikl team

#4646 20. 1. 2012 Kill Krill Atrakt vs Kill Krill

Roman Friedel: Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi mraženým boilie Kill Krill a mraženým boilie Kill Krill Activ?
Díky Roman

Nikl Team

Ahoj Romane,

rozdíl mezi těmito dvěmi verzemi boilies je uveden v popisu produktu - konkrétně na jeho konci.

Zásadním rozdílem je atraktivita jednotlivých verzí. Zejména pro rybáře, kteří nemají na lov tolik času a chtějí si zachytat co nejaktivněji (či na závodech nebo v zimě) nabízíme právě Kill Krill Atrakt, který obsahuje více tekutých atraktorů a je upraven tak, aby se ve vodě rozpouštěl.

To sice snižuje celkovou selektivitu boilies (pro tyto případy nabízíme klasické boilies Kill Krill), ale přináší často mnohem více záběrů, než jakákoliv jiná nástraha.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4644 20. 1. 2012 Reklamace

Tomáš: Dobrý den,
chci se zeptat jak je naviják kvalitní,jestli nejsou případné reklamace?

děkuji za odpověd
Dotaz k produktu: Mistral 10 000

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

s tímto výrobkem nemáme osobní zkušenosti, ale již několika zákazníkům jsme jej prodávali a nezaznamenali jsme žádné stížnosti. Dle našeho názoru se jedná o ve své cenové kategorii velmi dobré navijáky, které určitě splní svůj účel a pokud na ně nebudete mít přehnané nároky (jako např. stahování extrémně těžkých olov z velkých vzdáleností), určitě Vám budou dobře sloužit. 

Pěkný den, Nikl team

#4642 20. 1. 2012 For Fishing

Petr Hemiš: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda na For Fishingu budete mít zboží se zimníma slevama a zda budete mít na stánku veškeré suroviny na výrobu boilies, které nabízíte na e-shopu.

Petr

Nikl Team

Dobrý den Petře,

o speciální cenové nabídce zatím uvažujeme. Pokud za námi přijdete na stánek a řeknete si o zimní slevu, náš ochotný personál Vám ji samozřejmě započítá :)

Co se týče surovin pro výrobu boilies, budeme s sebou mít pouze omezený výběr těch nejžádanějších surovin, určitě ne kompletní sortiment.

Pěkný den, Nikl team

#4640 19. 1. 2012 Sušení boilies

Pepa: Ahoj kluci,mám malý dotaz jelikož do Karlových Varu asi nedorazíte tak se ptám,jestli mi uschne do skoro tvrdé koule i nemražene 3xl?Hotovky jsou trošku jine konzistence a mam s tim trošku problem.Dik a hodně uspěchu.

Nikl Team

Ahoj Pepo,

omlouváme se, ale úplně přesně nerozumíme Tvé otázce. Pokud se ptáš na to, jestli hotové boilies lze vysušit do tvrda, tak ano, ale ne do takové tvrdosti, jako klasické mražné boilies.

Díky speciálnímu způsobu konzervace v hotovém boilies vždy zůstane určitá vlhkost, která zapřičiňuje jeho menší míru vysušení než u mraženého boilies, které lze vysušit až "na kámen".

Pěkný den, Nikl team

«« předchozí 1 2 3 71 72 73 74 75 144 145 146 další »»