Ostatní

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#4637 19. 1. 2012 KK Atrakt 11mm

Michal: Dobry den chci se zeptat jestli bude k dostani tohle boilie ve velikosti 11mm,ale Atrakt.Diky Michal
Dotaz k produktu: Hotové boilies Kill Krill

Nikl Team

Dobrý den Michale,

o této alternativě uvažujeme a rozhodneme se až dle odezvy našich zákazníků. Prozatím o tomto průměru Kill Krill Atrakt neuvažujeme, jelikož doba rozpadu u takto malého průměru by byla opravdu krátká. Obzvláště pak v teplejší vodě či v situacích, kdy nástrahu atakují drobné rybky.

Pěkný den, Nikl team

#4636 19. 1. 2012 Kniha o kaprech

Pavel: Přeji krásný den. Omlouvám se že obtěžuji, ale rád bych se zetal. Začínám v lovu kapra na boilies a rád bych nalezl nějakou literaturu s radami, v jakých hloubkách, v jak teplé vodě chytat, jak kapry vyhledávat, na co chytat atd. na internetu toho moc není. Nevíte o nějaké knize nebo jiném zdroji těchto informací? moc děkuji.

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

i když knížek o lovu kapra vyšlo opravdu hodně, jako základní "bibli" bychom Vám jednoznačně doporučuli publikaci Jak chytit kapra, kterou napsal jeden z nejuznávanějších kaprařů historie - Tim Paisley. Jsme přesvědčeni, že v této knize naleznete odpovědi na všechny Vaše otázky a do začátku Vás kniha perfektně nasměruje.

Pěkný den, Nikl team

#4632 18. 1. 2012 Doručení objednávky

Stanislav: Dobry den, za jak dlouho mam prosim ocekavat doruceni me objednavky? Dekuji

Nikl Team

Dobrý den Stanislave,

většinu objednávek odesíláme do 24h od přijetí. Následně již záleží na zvoleném dopravci a dalších faktorech. Nejčastěji naše zásilky zákazníci mohou převzít 2. - 3. den po objednání.

Pěkný den, Nikl team

#4631 18. 1. 2012 Jaké těsto?

Roman: dobrý den jaký druh je nejlepší?
Dotaz k produktu: Těsto na pstruhy NITRO

Nikl Team

Dobrý den Romane,

velmi záleží na konkrétním revíru a zejména náladě pstruhů či sivenů, kteří často mění svě "chutě" i několikrát za den.

Mezi nejoblíbenější barvy patří bílá, orange a sierragrün - svítivě zelená.

Pěkný den, Nikl team

#4630 18. 1. 2012 RRR Pepper

Přemek: Dobrý den Nikl Teame
mám dotaz ohledně boilies RRR Pepper, pokud ještě někdy budete vyrábět Frankfurtskou klobásu.

Děkuji za odpověd

Nikl Team

Dobrý den Přemku,

toto boilies jsme pro letošní sezonu již do sortimentu nezařadili. Pokud by jste ale měl o toto boilie velký zájem, při odběru nad 10kg Vám boilies rádi připravíme. V tomto případě Vás poprosíme kontaktovat přímo Karla Nikla na tel. 777 227 827 či personál naší prodejny - kontaktní údaje naleznete v kolonce Kontakt.

Pěkný den, Nikl team

#4628 18. 1. 2012 Český návod

pepa lang: Dobry den mel bych dotaz??nemate k teto gps cesky navod??koupil jsem ji ale bez navodu,dekuji za pomoc

Nikl Team

Dobrý den Pepo,

návod pro tuto GPS jsme před několika lety nechávali překládat, ale bohužel již překladem nedisponujeme. Zkusíme jej opět sehnat a pokud by se nám to podařilo, pošleme Vám překlad na emial.

Pěkný den, Nikl team

#4627 18. 1. 2012 Ceny zboží

Honza: dobrý den Karle, chrěl bych se septat na ceny zboží vašich produktů na FOR FISHING jestli i tam platí Zimní akce nebo jestli bude zboží levnější a nebo naopak bude stát víc?děkuji za odpověd

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

ohledně ustanovení cen pro veletrh For Fishing ještě budeme uvažovat. Každopádně, i kdybychom žádnou speciální slevovou akci nenabídli, určitě se o slevu můžete přihlásit a náš ochotný personál Vám jistě vyhoví... ;)

Těšíme se na shledání, Nikl team

#4618 17. 1. 2012 Kdy bude Kill Krill?

pavel: Ahoj,chci se zeptat kdy bude boilies Kill krill na trhu?dekuji
Dotaz k produktu: Hotové boilies Kill Krill

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

boilies a vůbec kompletní sortiment produktů Kill Krill jsme dnes přidali na náš eshop a tím také oficiálně zahájili jeho prodej.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4617 17. 1. 2012 Změna velikosti

PETR HETYCH: Dobry den chtel bych se zeptal kdyz koupim velikost L a bylo mi to mali da se to pak vratit za vetsi dekuji za odpoved

Nikl Team

Dobrý den Petře,

ano, samozřejmě. Pokud Vám velikost nebude vyhovovat, je možné tepláky vyměnit za jiné.

Pěkný den, Nikl team

#4615 17. 1. 2012 Nabídka

Ondřej Šulc: Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bych u vas nemohl chytat do ted jsem dělal testera Sucesful baits a jsem členem ct-exil ale u sucefullu nebyla moc s panem Velechovskym dohoda takze jsem od sucesfulu odstoupil ale vase produkty me velmi zaujali a chytal jsem na ne i dryv.

Nikl Team

Dobrý den Ondřeji,

děkujeme za nabídku, ale momentálně o žádné další posile našeho teamu neuvažujeme. V případě opaku si pak jistě z početné nabídky zájemců sami vybereme ty nejschopnější a nejosobitější kapraře.

Pěkný den, Nikl team

«« předchozí 1 2 3 72 73 74 75 76 144 145 146 další »»