Zprávy od vody

Buchťák opět řádil

Koncem srpna jsem vyrazil na jednu svazovou vodu, na které jsem už v minulosti párkrát chytal. 

Celý článek »»»

Výběr revíru

Kam pojedu na další výpravu? Někdo v tom má jasno. Má svůj oblíbený revír a věnuje se mu naplno, nemá potřebu zkoušet něco jiného a nového. Já mám více míst, kam rád jezdím. Mám i takové ,,tradice“, kam jezdím na jaře, kam jedu s jedním známým nebo jiným kamarádem, kam jedu v létě nebo na podzim. Pak je spoustu míst, které bych chtěl vyzkoušet, ale nakonec většinou vítězí jedna z vod, kde už se úspěch dostavil.

Celý článek »»»

Ale do vtedy, vďaka brachu!

Ani som si nevšimol, že mi medzi množstvom fotiek a správ od vody zapadla jedna, o ktorú by som s Vami sa rád podelil. Pamätám sa, akoby to bolo dnes, keď sme sa s veľmi dobrým priateľom, Peťom Tydlačkom stretli na krátkej rybačke na juhu Moravy.

Celý článek »»»

Po setmění

Zdravím všechny, během měsíce června mi moc času na ryby nezbývá a proto zhruba po 14 dnech, kdy jsem byl na dvou krátkých vycházkách u Labe, využívám další příležitost se dostat k vodě, alespoň na dvě víkendové noci…

Celý článek »»»

Nová voda

Ahoj všem, mám tu další krátký report z víkendovky na vodu, kde jsem nikdy předtím ještě nerybařil. Byla to taková hurá akce,kdy jsem v pátek přijel z práce a manželka mi říká: nepojedem na ryby? Řekl jsem si cože??? Bylo to pro mě velké překvapení, jelikož se mnou k vodě jezdí minimálně.Neváhal jsem ani minutu, naložili jsme auto a vyrazili na malou pískovnu poblíž našeho bydliště.

Celý článek »»»

Srpnové odpoledne

Jedno srpnové odpoledne jsem vyrazil zkusit štěstí ke břehu velké štěrkovny, kterou mám blízko bydliště. Po příjezdu k vodě zjišťuji, že se na velké části vody koná cvičení HZS, kdy jejich čluny a těžká technika promíchávají jednotlivé vrstvy vody. Vzhledem k tomu, že jsem na této vodě už jedno cvičení záchranných složek zažil, nejsem moc nadšený. Byl to však bohužel můj jediný volný den v tomto období a tak mi nezbývá nic jiného, než se s nepříznivými podmínkami u vody poprat.

Celý článek »»»

Slovinské dobrodružstvo

Prví septembroví týždeň sme sa vybrali s mojim dobrým kamarátom Adamom na jedno horské jazero v Slovinsku.Čakalo nás tam pekné slnečné počasie.

Celý článek »»»

Vlasta opět řádil na Orlíku

Moje první letošní výprava na tuto vodu nebyla podle mých představ. Ryby byly ve tření, takže moc nespolupracovaly. Potřeboval jsem si spravit chuť, proto jsem se o týden později vrátil znovu, tentokrát se svojí přítelkyní, která mi na rybách nosí vždy štěstí. Bylo tomu tak i tentokrát. 

Celý článek »»»

Parádní série pokračuje

Jak už tomu bývá, když ryby berou, máte to pořád v hlavě. Touha být zpět na místech, která Vám fungují, je opravdu veliká. Proto jsme s Mikym opět u vody.

Celý článek »»»

Jistota na velké kapry

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, měsíc dorůstal do úplňku a já zase konečně vyrazil na pár dnů k vodě. Už několik sezón věřím během tohoto období boilie, které se od ostatních liší strukturou a velmi výrazným aroma. Tím osvědčeným boiliem je Ready boilie Extasy, které v letních měsících kapři doslova milují.

Celý článek »»»

« Nejnovější Novější Strana 7 z 143 (1438) Starší Nejstarší »