Řeka ve dvou dnech - 19. 1. 2020

Moc času jsem na přemluvení ryby neměl, ale nakonec jsem vyrazil. Nejdříve to mělo být jen na pár hodin aktivního lovu, ale odpoledne mi volá přítelkyně, že naplánovaná akce, kterou jsme měli spolu, se ruší. Přítelkyně mě už dobře zná a hned co mi sděluje, že je schůzka zrušena, se ptá, jestli zůstanu u řeky do druhého dne! Prý ji to bylo hned jasné Usmívající se

01565-mala1-3-nahled.jpg

01565-mala2-6-nahled.jpg

Hned po tomto telefonátu jsem začal pracovat. Vzal jsem do ruky pytel boilies a začal jsem vodu zasypávat. Udělal jiné návazce a připravil se na noc a na ráno. Mohu vám říci, že jsem hned pookřál. Byla tu noc a na tomto místě vím, že noci jsou slabší, ale přece jen jsem udělal dva záběry od menších ryb. V noci jsem nemohl usnout. Těšil jsem se na ráno. Na tomto místě je ráno tím nejlepším časem k ulovení kapra. To se opět potvrdilo a já zdolal pět ryb a z toho tři slušnější. Jednalo se o nádherně bojovné šupináče.

01565-velka-1.jpg

01565-mala1-5-nahled.jpg

01565-mala2-8-nahled.jpg

Všechny záběry přišli na boilies 68. Koncové montážě jsem použil fluorocarbon Clearwater 25lb s háčkem Centurion velikosti 6 a doplnil ho samozřejmě vlasovým rovnátkem transparentní barvy. Všechna bižuterie byla, jak už u mě bývá zvykem, od společnosti CARP"R"US. Není potřeba dlouze vymýšlet něco složitého a na řece to pro mě platí dvojnásob. V jednoduchosti je síla, v tom mě řeka stále utvrzuje. Teploty i počasí se začínají pomaličku měnit a ranní rosa jen dokazuje, že se blíží podzim! Užívejte si každou chvíli!

01565-velka-2.jpg

01565-velka-4.jpg

01565-velka-7.jpg

Za Nikl tým - Martin Novák

Návrat na přehled zpráv od vody