Horské jezero a jeho poklady - 2. 10. 2011

Výprava snů našeho šéfkuchaře Karla Nikla a jeho syna Káji na překrásné jezero. 

V letošní sezoně se "malý a velký" Kája vydávají za rybářskými dobrodružstvími vesměs společně. Stejně tak tomu bylo i na jejich poslední společné zahraniční výpravě. 

A tato výprava nebyla jen tak ledajaká. Nesla se ve znamení objevování nového a dosud nepoznaného. Tím novým a nepoznaným bylo krásné horské jezero s průzračnou vodou a také nádherní kapři, kteří jej obývají. 

Po příjezdu k jezeru, zakoupení povolení a vytipování místa mohl začít samotný lov. S výběrem krmení si Karlové hlavu vůbec nalámali a vsadili vše na jednu horkou kartu - Kill Kril.

A tato volba se opět vyplatila. Od začátku výpravy až po její konec se intenzita braní ryb stupňovala s každým dalším kg návnady, který dopadl na dno jezera.

Kapři jednoduše nebyli schopní Krillu odolat. A když se navíc ještě obalil do Odkopané Selky a zalil boosterem Kill Kril, záběr opravdu střídal záběr jako na běžícím pásu.

Návazce z Longshank Naileru č.6 s černým Mouthsnaggerem nebo háčku Superstrong č.4 s rovnátkem Aligner a šňůrce Jellywire 25lb fungovaly zcela bezchybně. 

Na konci týdenní výpravy při závěrečné sumarizaci došli kluci k šokujícímu zjištění - za pouhý týden se jim podařilo ulovit 15 kaprů s váhou přes 15kg a navíc 3 ryby přes 20kg - Kája junior měl navíc o důvod víc k oslavě -nový osobní rekord 22kg!

Skutečně výprava snů!

No co víc dodat - pohodlně se posaďte a načerpejte tu úžasnou atmosféru z následujícího videoshotu. 

Návrat na přehled zpráv od vody